Beykoz'un fotoğrafı, 2017'nin fotoğrafı olmaya aday

  • 0
  • 10739
Beykoz'un fotoğrafı, 2017'nin fotoğrafı olmaya aday
Beykoz'un fotoğrafı, 2017'nin fotoğrafı olmaya aday
Beykoz'un fotoğrafı, 2017'nin fotoğrafı olmaya aday

AA'nın yılın fotoğrafları yarışmasına Dost Beykoz Haber Müdürü ve AA Muhabiri Gencebay Gür'ün Kanlıca Sahili'nden objektifine yansıyan kare aday oldu.

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından bu yıl 29'uncusu düzenlenen Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı, Kanlıca'dan start almış, o anlar Gür'ün objektifine yansımıştı.

Yıl içerisinde çekilen 750 bin fotoğraf arasından son 68 kalan fotoğraf için, 31 Aralık 2017'ye kadar oy verilecek.

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından bu yıl 29'uncusu düzenlenen Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı'nın Kanlıca ayağında Dost Beykoz Haber Müdürü Gencebay Gür'ün çekmiş olduğu fotoğraf Beykoz'a temmuz ayı birinciliğini getirmişti.

OY VERMEK İÇİN TIKLAYINIZ

AA'nın ilk kez 2012'de düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylamasında, bu yıl da Türkiye'nin yanı sıra Suriye, ABD, Somali, Bangladeş, Suudi Arabistan, Irak, Sırbistan, Yemen, Fransa, İngiltere, Rusya, Ukrayna, Güney Sudan, Madagaskar ve Filistin gibi dünyanın farklı coğrafyalarından "haber", "yaşam" ve "spor" kategorilerinde yayınlanan 750 binin üzerindeki kare arasından belirlenen 68 seçkin fotoğraf, dünyada Türkçe ve İngilizce alt yazıyla oylamaya açıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, bakanlar, bürokratlar, sporcular ve çok sayıda sanatçının oylamaya katıldığı geleneksel "Yılın Fotoğrafları" yarışmasında, haber kategorisinde 21, yaşam kategorisinde 24 ve spor kategorisinde 23 kare fotoğraf yer alıyor.

AA fotoğraf editörlerince belirlenen ve her ay yapılan "Ayın Fotoğrafı" oylaması sonucunda birinci olan fotoğrafların da yer aldığı seçkide, dünya medyasının önemli yayın organlarında yer bulan siyaset, spor, yaşam gibi çeşitli konularla sıcak gelişmelere ilişkin fotoğraflar bulunuyor.

Geçen sene 165 bin kişinin katıldığı "Yılın Fotoğrafları" oylaması, "photovideorate.aa.com.tr" internet adresi üzerinden 31 Aralık'a kadar devam edecek.

Haber Merkezi

Beykoz, TÜGVA’yı bağrına bastı
Önceki Beykoz, TÜGVA’yı bağrına bastı
Beykoz'da çocuğunu kemerle gezdiren anne gündem oldu
Sonraki Beykoz'da çocuğunu kemerle gezdiren anne gündem oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz