Spor

Beykoz'un final maçına Küçükköy taraftarları alınmayacak

Beykoz'un final maçına Küçükköy taraftarları alınmayacak
16.02.2016 19:12
| | |
9835

Beykozspor ile Küçükköyspor arasında yarın 14.30'da gerçekleştirilecek olan karşılaşmaya rakip takımın taraftarının alınmaması kararlaştırıldı.

Beykozspor ile Küçükköyspor arasında yarın 14.30'da gerçekleştirilecek olan karşılaşmaya rakip takımın taraftarının alınmaması kararlaştırıldı.

İlçemizin olduğu kadar Türkiye Futbol Tarihinin de en eski kulüplerinden birisi olan Beykoz 1908 A.Ş.'nin 17 Şubat Çarşamba günü (yarın) saat 14.30'da Küçükköyspor ile gerçekleştireceği maça rakip takım taraftarlarının alınmaması kararlaştırıldı. Kazanan takımın Play Off'a çıkacağı maçın 'kritik' olması ve Paşabahçe Stadı'nda tribün yapımı çalışmasının devam etmesi nedeniyle Beykoz İlçe Güvenlik Kurulu, maça Küçükköyspor taraftarlarının alanmasına karar verdi. Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı'nın Başkanlığını yaptığı kurulda Beykoz İlçe Emniyet MüdürlüğüBeykoz BelediyesiBeykoz İlçe Spor Müdürlüğü ve Beykoz İlçe Sağlık Müdürlüğü'nden temsilciler bulunuyor.

'Beykoz 1908 A.Ş. galibiyete kilitlendi'

Öte yandan yarın oynanacak mücadelede Beykoz 1908 A.Ş.'nin mutlaka kazanması gerekiyor. Beraberlik ya da mağlubiyet halinde 'havlu atacak' olan Beykoz 1908 camiası, futbolcusu ve taraftarıyla kenetlenmiş durumda. İstanbul Süper Amatör Ligi 6. Grup'ta yer alan Beykoz 1908 A.Ş. geride kalan 23 maçta 15 galibiyet5 beraberlik ve mağlubiyetle ligde 3. sırada yer alıyor. Yarın oynayacağı rakibi Küçükköy ise 17 galibiyet2 beraberlik ve mağlubiyetle ligde 2. sırada... Beykoz 1908'in 50 ve Küçükköy'ün 53 puan topladığı ligde, yarınki maç 'final' niteliği taşıyor. İlk maçı deplasmanda 2-1 galip bitiren Beykoz 1908, yarınki maçı da kazandığı takdirde Küçükköy ile puanını eşitleyecek ve averajla ligi 2. sırada bitirerek Play Off'a yükselecek.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Beykoz 1908, Küçükköyspor, Taraftar, İstanbul Süper Amatör, İlçe Güvenlik Kurulu, Boğazın Yargıçları

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"