Yaşam

Beykoz’un Fahri Muhtarı evlendi

Beykoz’un Fahri Muhtarı evlendi
2014.08.14 00:00
| | |
10154

Video galeri

Bir dönem, Beykoz Kaymakamlığı yeşil kart bürosunda denetim memuru olarak görev yapan ve o dönemde yeşil kart taleplerini yerinde denetlemesiyle Beykoz’un Fahri Muhtarı unvanını alan Çiğdem Özçelik, dünya evine girdi.

Beykoz Belediyesi ve AK Parti’nin sevilen simalarından olan Çiğdem Özçelik ve Veysel Tarım’ın nikah akitleri Beykoz Belediyesi Nikah Salonu’nda yapıldı.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’ın kıydığı nikaha çok sayıda davetli katıldı…  

Yıllar önce babasını kaybeden Çiğdem Özçelik’in annesi Gülizar Özçelik’in, tek kızını evlendirirken, oldukça duygusal anlar yaşaması dikkati çekerken, nikâhı kıyan Başkan Çelikbilek heyecanlı konuşmasıyla duygusal havayı dağıtmaya çalıştı.

İlk etapta damada, gelin hanımın Rizeli olduğunu hatırlatan Başkan Çelikbilek, gelin hanımdan “evet” cevabını aldı. Hemen ardından damat beye Çiğdem Özçelik ile evlenmek isteyip istemediğini sordu. Gelinin Rizeli olduğu uyarısını alan damat, evlenmeyi kabul ettiğini, “edeyirum da” şeklinde onaylasa da Başkan Çelikbilek bu onayı kabul etmeyerek damadın “evet” demesini istedi.

Nikah sonrası kısa bir konuşma yapan Başkan Çelikbilek, Çiğdem ve Veysel Tarım çiftine iki cihanda da saadet dilediğinin altını çizdi.

“Bugün bir çiftimizi daha dünya evine koyuyoruz. Allah hayırlı olmasını nasip etsin inşallah. Çiğdem kızımızı ben eskiden beri tanırım, sevdiğimde bir evladımızdır. Damat Bey seni pek tanımıyoruz ama Çiğdem kızımız sana güvenmişse sıkıntı yok demektir.”şeklinde konuşan Çelikbilek, “Başkanımızın dediği gibi en az üç çocuk dileğimizi de hatırlatalım. Tekrar hayırlara vesile olmasını diliyorum”  dedi.

Çiftin nikâh şahitliklerini ise Beykoz Belediye Meclis Başkan Vekili Manolya Demirören, , Belediye Başkan Yardımcısı M. Hanefi Dilmaç ve Meclis Üyesi İbrahim Hocaoğlu yaptı.

Sıra evlilik cüzdanının takdimine gelince Başkan Çelikbilek, “Bu defteri evin reisine veriyorum. O da reisi ayakta tutacak olan gelin kızımıza versin” diyerek çiftin evlilik cüzdanını takdim etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Düğün, Nikah, Veysel Tarım, Çiğdem Özçelik

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"