Beykoz'un en güzel futbolcuları Gümüşsuyu'nda

  • 0
  • 6483

Beykoz'un özel sporcuları bünyesinde barındıran, Korubaşı Çamlık'taki Özel Eğitim Merkezi bu sene bir birinden farklı sportif faaliyetlere katılmayı planlıyor.

Beykoz'un en özel sporcularını bünyesinde barındıran, Korubaşı Çamlık'taki Özel Eğitim Meslek Merkezi bu sene bir birinden farklı sportif faaliyetlere katılmayı planlıyor.

Bu kapsamda Okul Futbol Takımında da antrenmanlar başlamış durumda. Okula ait bir de spor kulübü bulunmakta ve Gümüşsuyuspor Kulüp Başkanı Şeref Kurtuluş‘da Yönetim Kurulunda görev yapmakta. İşte Beykoz’un bu özel sporcularını yenilenen sahalarında konuk eden Başkan Kurtuluş, bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da tesislerinin bu özel sporculara her daim açık olduğunun mesajını verdi.

Beykoz Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi

11 Ekim 2010 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim Rehberlik ve Danışma Hizmetleri Genel Müdürlüğünce resmi kabul gören Beykoz İş Okulu (Beykoz Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi) 1 Nisan 2011 tarihinden itibaren eğitim öğretime başladı.

İlköğretimlerini tamamlayan, genel ve mesleki ortaöğretim programlarına devam edemeyecek durumda olan ve 23 yaşından gün almamış özel eğitime ihtiyacı olan bireylerin temel yaşam becerilerini geliştirmek, topluma uyumlarını sağlamak, iş ve mesleğe yönelik bilgi ve beceriler kazandırmak amacıyla eğitim öğretime devam eden resmi özel eğitim mesleki eğitim okuludur.

Hafif düzeyde zihinsel yetersiz olan bireylere iş ve meslek edindirmeyi hedefleyen okulumuz akademik bilgi kazandıracak derslerin yanında ağırlıklı olarak atölye çalışmaları ile eğitim öğretime devam etmektedir.

Spor Servisi

 

Beykoz amatörleri 20-21-24 Ekim 2018 maç programı
Önceki Beykoz amatörleri 20-21-24 Ekim 2018 maç programı
Beykoz'da 23 Nisan Çubuklu Silolarında kutlanacak
Sonraki Beykoz'da 23 Nisan Çubuklu Silolarında kutlanacak