Kültür

Beykoz’un en büyük kermesi açılıyor

Beykoz’un en büyük kermesi açılıyor
2014.07.26 00:00
| | |
10758

Yurt öğrencilerine destek sağlamak amacıyla her yıl geleneksel olarak kurulan kermes, bu yıl daha büyük bir heyecanla açılıyor… 60 reyonda çok çeşitli ürünlerin satılacağı kermesin açılış kurdelesi 13 Mayıs Cuma günü kesiliyor.

Beykoz, Çubuklu ve Paşabahçe öğrenci yurtları yararına düzenlenen kermes 13 Mayıs Cumagünü açılıyor… Her yıl geleneksel olarak açılan kermes bu yıl, geçen yıllara oranda daha büyük bir kapasite ve ürün çeşidiyle hizmet vermeye hazırlanıyor.

13 – 22 Mayıs tarihleri arasında açık kalacak olan kermeste, ele emeği göz nuru birbirinden güzel çeyiz eşyaları, bay, bayan giyim çocuk elbiseleri, ayakkabı ve çanta, zücaciye ve hediyelik eşyaların yanırsa, börek, mantı gözleme, döner, Adana kebap, tantuni, ızgara köfte ve yöresel tatlılarda satışa sunulacak.

60 farklı reyonda, 1001 çeşit ürünün sergileneceği kermes 10 gün süre ile açık kalacak… vatandaş bu tarihler arasında açık kalacak kermesten sabah:09.00 – 21.00 saatleri arasında alışveriş yapabilecek.

Beykoz Belediyesi R. Şahin Köktürk Spor Kompleksi’nde kurulacak olan kermesten elde edilecek gelir, Beykoz, Paşabahçe ve Çubuklu öğrenci yurtları yararına kullanılacak.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Çubuklu, Kermes, Öğrenci Yurtları, Paşabahçe, Beykoz

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"