Beykoz’un emekli sağlıkçısından Türkiye’me 1000 TL

  • 0
  • 10277
Beykoz’un emekli sağlıkçısından Türkiye’me 1000 TL
Beykoz’un emekli sağlıkçısından Türkiye’me 1000 TL

Beykoz Yalıköy Mahallesinde oturan sağlık çalışanı emeklisi Mustafa Tepeci, emekli maaşını kendisine getiren kişiye 1000 TL’yi geri verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı ve şu ana kadar 2 milyar TL civarında bağışın yapıldığı “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına Beykoz’un emeklilerinden Mustafa Tepeci de 1000 TL bağışta bulundu.

Beykoz Yalıköy Mahallesinde ikamet eden Mustafa Tepeci’nin emekli olmasına rağmen bağışta bulunması insanların duygulanmasına yol açarken, gerektiğinde toplumun nasıl kenetlendiğine yönelikte örnek teşkil etti.

Beykoz Vefa Destek Grubu’nda görevli müftülük personeli Yunus Çiftçi, 65 yaş üstünde olduğu ve evinden çıkamadığı için Yalıköy Mahallesinde oturan Mustafa Tepeci’nin maaşını evine götürdü.

Seksen yaşındaki Mustafa Tepeci ise maaşını kendisine getiren Yunus Çiftçi’ye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlatılan “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına bağışta bulunacağını ifade ederek, maaşının 1000 TL’sini Yunus Çiftçi’ye geri vererek bağış hesabına yatırılmasını istedi.

Yunus Çiftçi’de parayı ilgili hesaba yatırarak dekontunu Mustafa Tepeci’ye teslim etti.

Beykoz Müftülüğü konuya ilişkin açıklamasında, “Aziz Milletimizin dayanışma, birlik ve beraberlik ruhunu gösteren Mustafa amcaya yaptığı bu anlamlı bağış için Beykoz Müftülüğü olarak teşekkür ediyor, sağlık ve afiyetler diliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Pandemi ve Koronaya birde böyle bakalım
Önceki Pandemi ve Koronaya birde böyle bakalım
Boğazın Yargıçları Beykoz’daki turnuvada göz dolduruyor
Sonraki Boğazın Yargıçları Beykoz’daki turnuvada göz dolduruyor