Son Dakika

Beykoz’un efsane turnuvasında müthiş heyecan

  • 0
  • 1373
Beykoz’un efsane turnuvasında müthiş heyecan
Beykoz’un efsane turnuvasında müthiş heyecan
Beykoz’un efsane turnuvasında müthiş heyecan
Beykoz’un efsane turnuvasında müthiş heyecan
Beykoz’un efsane turnuvasında müthiş heyecan

Beykoz Kelle İbrahim Masterler Turnuvasında 8. hafta maçlarının ardından ilk 4 ve şampiyonluğa uzanan yol için müthiş bir çekişme sahnesi oluştu.

9. Hafta maçları sonunda ilk 4 takım yola devam edecek iken ikinci 4 takım ise Fatih Mumcu Kupası için karşılaşmalara çıkacak.


PAŞABAHÇE MASTERLER - YENİ NESİL MASTERLER: 5-2

Kelle İbrahim Turnuvasında sıralamaya etki edecek maçlardan birisi de Yeni Nesil Masterler ile Paşabahçe Masterler takımları arasında oynandı.

Maçta Yeni Nesil Takımı bir kişi eksik mücadele etmesine karşın ilk atağında golle buluşunca ortaya oldukça çekişmeli bir karşılaşma çıktı.

Paşabahçe Masterler : Ali, Uğur, Alpaslan, Ercan, Ömer, Deniz, Mehmet, Arif, Emrullah

Yeni Nesil Masterler: Serkan, Mesut, Gökhan, İsmail, Erhan, Ahmet Yüksel, Ramazan, Özden

Goller: Dk.2 ve Dk.22 İsmail Coşkun, Dk.6 ve Dk.45 Ömer Mocan, Dk.39 ve Dk.50 + 3 Ercan Acar, Dk.50+5 HayrullahORTAÇEŞME MASTERLER - KEMER 2022 MASTERLER: 4-3

Kelle İbrahim Turnuvasında 8.Haftanın bir diğer önemli maçında Beykoz Kemer 2022 Masterler ile Ortaçeşme Masterler Takımları karşı karşıya geldiler.


Oldukça çekişmeli mücadeleden Ortaçeşme Masterler Takımı 4-3 galip ayrılarak ilk 4 umudunu gelecek haftaya taşımasını bildi.

Ortaçeşme Masterler: Hamit Taha, Adem, Fatih, Selim Eray, Metin, Ayhan, Fırat, Aykut ( Dk.35 Emrullah ), Eren

Beykoz Kemer Masterler: Aykut (Dk.41 Günaydın Baş), Serkan, Turgay, Serkan, Kamil, Bora (Dk.35 Hakkı), Sacit, Dinçer (Dk.46 Turan), Müjdat

Goller: Dk.6, Dk.12 Kamil Beyazbulut, Dk.10 ve Dk.43 Eren Akyıldız, Dk.18 Fırat Uzun, Dk.20 Sacit Savaş, Dk.45 Adem ÜnalÇUBUKLU MASTERLER - KANLICA MASTERS: 5-1

Kelle İbrahim Veteranlar - Masterler Futbol Turnuvasında 8.haftanın en önemli maçlarından birisi Çubuklu Masterler ile Kanlıca Masters takımları arasında yaşandı.

Geride kalan 7 hafta sonunda puan kaybı yaşamayan Lider Kanlıca Masters karşısında oldukça iyi bir performans çizen Çubuklu Masterlr Takımı erken bulduğu gollerin avantajın maç boyunca moral-motivasyon bularak devam ettirmesini bildi.

Saha: Gümüşsuyuspor Tesisleri

Kanlıca Masters: Burak Bir, Mustafa Toksoy, Ümit Yörür, Hasan Canoğlu, İsmail Yavuz, Gökhan Özdemir, Serhat Esa, Alper Esentürk, Fatih Şahinyılmaz

Çubuklu Masterler: Bahattin Türkyaşar, Hakan Yıldırım, Serkan Yılmaz ( Dk.49 Hüseyin ), Yavuz Yılmaz, Erdem Şahin, İrfan Balcı ( Dk.45 Selçuk ), Emre Özdemir ( Dk.45 Suat ), Gökhan Yılmaz, Ömer Türkyaşar ( Dk.37 Ufuk )

Goller: Dk.3, Dk.9 ve Dk.46 Gökhan Yılmaz, Dk.10 Emre Özdemir, Dk.12 Alper Esentürk, Dk.23 Ümit Yörür (Kendi Kalesine)Turnuva 8.Hafta maçları arasında olan Bağcılar Masterler - Dingilspor maçında Bağcılar takımı sahaya çıkmadı. Dingilspor mücadeleyi 3-0 hükmen kazandı. Haftanın kapanış maçında ise Örnekköy Masterler Takımı İyispor’u 6-4 mağlup etti.

Spor Servisi

Beykoz Riva Deresi kesin korunacak alan ilan edildi
Önceki Beykoz Riva Deresi kesin korunacak alan ilan edildi
Fazıl Say da Beykoz Adliyesinde boşandı
Sonraki Fazıl Say da Beykoz Adliyesinde boşandı