Beykoz’un efsane turnuvasında 3. hafta geride kaldı

  • 0
  • 811
Beykoz’un efsane turnuvasında 3. hafta geride kaldı
Beykoz’un efsane turnuvasında 3. hafta geride kaldı
Beykoz’un efsane turnuvasında 3. hafta geride kaldı
Beykoz’un efsane turnuvasında 3. hafta geride kaldı
Beykoz’un efsane turnuvasında 3. hafta geride kaldı

Beykoz’un efsane turnuvası olarak nitelendirilen “Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvası” 3.hafta maçlarını geride bıraktı.

Hafta sonunda Gümüşsuyuspor tesislerinde gerçekleşen müsabakalardan 29 kez gol sesi çıktı. Favori takımların galip geldiği haftada İyispor takımı da galibiyet sevinç yaşayan ekiplere dahil oldu.

İşte 3. hafta maçlarından notlar;
BEYKOZ KEMER 2022 DOLUDİZGİN GİDİYOR Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında 3.Haftanın açılış maçı Paşabahçe Masterler ile Beykoz Kemer 2022 Masterler Takımları arasında oynandı. Güçlü kadrosu ile turnuvanın şampiyonlukta iddialı ekipleri arasında gösterilen Beykoz Kemer 2022 Masterler Takımı maçtan 4-1 galip ayrılırken karşılaşma sonrasında bir hayli mutlu idi.

Beykoz Kemer 2022 Masterler: Aykut, Serkan (Dk.26 Hakan), Metin (Dk.44 Ekrem), Kamil (Dk.48 Tuncay), Ercüment, Onur (Dk.26 Turan), Turgay (Dk.39 Sacit), Dinçer Paşabahçe Masterler: Erol, Alparslan, Şahin (Dk.39 Ömer Mocan), Deniz, Umut, M.Akif, Timuçin, Arif, Hayrullah Goller: Dk.14 Turgay, Dk.20 Kamil, Dk.27 Timuçin, Dk.40 ve Dk.44 Kamil İYİSPOR NİHAYET GALİBİM DEDİ! Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında ilk iki haftanın galibiyete hasret takımlarının mücadelesi 7 gole sahne oldu. İyispor takımı ilk kez kendine özel yaptırdığı forması ile mücadeleye çıkarken çekişmeli ve oldukça tempolu geçen karşılaşmayı İyispor 4-3 takımı kazandı. Dingilspor'un galibiyet hasreti bu hafta da sona ermedi.

İyispor: Muhammed, Ersin, Cihangir, Bayram, İskender (Dk.40 Cemal), Namık Kemal, Hidayet, Hasan, Yasin Dingilspor: Emre, Ersin Erbaş (Dk.26 Erdem), Engin Bayram (Dk.26 Sefer), Erkan, Ömer, Sezgin, Kaan, Özgür, Barış Gün (Dk.26 Ural) Goller: Dk.10 Kaan, Dk.16 İskender, Dk.18 ve Dk.21 Cihangir, Dk.24 Barış Gün, Dk.32 Ersin, Dk.34 Erdem ORTAÇEŞME MASTERLER 7 GOLLE GERİ DÖNDÜ! Kelle İbrahim Turnuvası kapsamında 3.haftanın sonucu merakla beklenen müsabakalarından birisi de Ortaçeşme Masterler ile ilçe dışından katılım sağlayan tek takım olan Bağcılar FK Masterler arasında oynandı. Güçlü kadrosu ile maçta ağırlığını ortaya koymasını bilen Ortaçeşme Masterler Takımı güzel bir oyun neticesinde sahadan 7-0 galip ayrıldı.

Ortaçeşme Masterler: Hamit, Adem, Emrullah, Turgay, Ulaş, Aykut, Ayhan, Alim, Fırat Bağcılar FK Masterler: M. Nasır, A.Fettah, Ömer, Hüseyin, Ümit, Selahattin, Ercan, İkram, Mehmet Goller: Eren Akyıldız (4), Fırat, Ulaş, Nihat Turnuva kapsamında 3. haftanın son iki müsabakasında ise Kanlıca Masters - Örnekköy Masterler’ı 4-3 yenerken, Çubuklu Masterler ise Yeni Nesil Masterler takımını 30’lık net skorla mağlup etti. Turnuvada 4.Hafta müsabakaları ise hafta içinde oynanacak.

Spor Servisi

Beykoz Devlet Hastanesi’nde bağımlılıkla mücadele eğitimi
Önceki Beykoz Devlet Hastanesi’nde bağımlılıkla mücadele eğitimi
Bursa'dan aldığı motorla Beykoz'da çevirmeye takıldı
Sonraki Bursa'dan aldığı motorla Beykoz'da çevirmeye takıldı