Beykoz’un efsane hocası Çubuklu’ya veda etti

  • 05.07.2022 11:00
  • Güncelleme: 05.07.2022 11:02
  • Okunma: 3189 kez
  • Yorum: 0
Çubukluspor görev yaptığı 16 yıllık süreçte yaşadığı şampiyonlukların sayısını unutan Ramazan Sökmez kulübüne veda etti.
Beykoz’un efsane hocası Çubuklu’ya veda etti

Profesyonel ve üst düzey amatör liglerde forma giyen birçok futbolcuda emeği olan "Kupa Canavarı" lakaplı Ramazan Sökmez yayınladığı mesajda Çubukluspor’dan ayrıldığını duyurdu.

“2006 yılında genç toy ve futbolu çok seven bir antrenör adayı olarak girdiğim Çubukluspor kulübünden affımı isteyip ayrıldım.” ifadelerini kullanan Sökmez şöyle devam etti:

“16 sene boyunca yaşadığım ve yaşattığım şeyler için kırgınlıklarım olsa da kızgınlıklarım hiç olmadı. Kazandığımız sayısız kupa il birincilikleri Türkiye şampiyonluğu özel ve resmi turnuva birincilikleri ve onlarca profesyonel ligde görev alan oyuncularımız oldu... Hiçbir zaman ben demedim hep biz olduk. Bu yolculuğumda bana bir baba şefkati ile yaklaşan dürüst onurlu ve namuslu adam başkanımız Coşkun Tosun'a, Mahmut Akyol'a, kalbi güzel abim Levent Gürsoy'a, Allah'ın Rahmeti üzerine olsun Süleyman Amcama beraber çalıştığımız onurlu ekibe ve son 4 senede maddi manevi her şeyi yapan Mehmet Şahin abime sonsuz şükranlarımı sunarım.”

Kendisini çok seven olduğunu ve güzel insanlar biriktirdiğini de sözlerine ekleyen Ramazan Sökmez, “futboldan kopmam mümkün değil yeni hedeflere... Yeni maceralara sağlığım izin verdikçe devam edeceğim. Geriye dönüp bir hoş seda bırakabildiysem ne mutlu bana..." dedi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Çubuklu, Ramazan Sökmez, Veda