Beykoz’un duayen takımında moraller yerinde

  • 0
  • 1577
Beykoz’un duayen takımında moraller yerinde
Beykoz’un duayen takımında moraller yerinde

İstanbul Süper Amatör Liginin deneyimli takımlarından olan Anadoluhisarı İdmanyurduspor'da geride kalan hafta sonunda alınan Küçükayasofyaspor galibiyetinin sevinci hakim.

Yeşil-Sarılı ekip dişli rakibi karşısında atakları başarı ile savuşturmasını bilirken özellikle kanat akınları ile gol kovalamış ve hedefi olan 3 puana ulaşmıştı.

A.Hisarı İdmanyurduspor Kulüp Başkanı İlker Güner, maçın ardından tribünden sahaya inerek hem Teknik Sorumlusu Ekrem Albayrak'ı hem de futbolcularını tebrik etti.

Boğaziçi ekibin Antrenör Ekrem Albayrak maça ait değerlendirmesinde şu ifadelere yer verdi: "Her iki takım içinde üst düzey bir mücadele idi... Konuk takım çıktığı ataklarda savunmamızı aşamadı, biz de ani çıkışlar ile sonuca girmek istedik ve onlar için şansız bizim için şanslı bir pozisyon sonrasında golü bulduk. Zaten bir birlerini iyi tanıyan yan yana oynama deneyimine sahip bir takımdık. Golden sonra daha pozitif bir görüntü çizip hakkımız ola 3 puanı hanemize eklemiş olduk"

Anadoluhisarı İdmanyurduspor Kulüp Başkanı İlker Güner ise ligde üçüncü kez galibiyet sevinci yaşadıklarına vurgu yaparken, "Ekrem Hocamız ve futbolcu kardeşlerimizi kutluyorum. Oldukça diri ve atak bir takım karşısında alınan bu galibiyet 3 puan olarak hanemize yansıdı. Tabii ki mutlu olduk, her geçen gün ligin havasına iyiden iyiye alışıyoruz" diye konuştu.

Başkan Güner hafta sonunda çıkacakları Çamlıcaspor maçının da oldukça önemli hale geldiğini hatırlatırken, "Alacağımız bir galibiyet bizi bir anda ilk iddialı takımlardan biri pozisyonu sokacaktır. Bu nedenle her iki takım için de zorlu ve çekişmeli bir mücadele geçmesini bekliyorum" dedi.

Spor Servisi

Büyük Beykoz taraftarı kesinlikle karamsarlığa kapılmasın
Önceki Büyük Beykoz taraftarı kesinlikle karamsarlığa kapılmasın
Türkiye Yüzyılı, Beykoz ve Hanefi Dilmaç
Sonraki Türkiye Yüzyılı, Beykoz ve Hanefi Dilmaç
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz