Beykoz'un devlete açılan kapıları yenileniyor

  • 0
  • 3523
Beykoz'un devlete açılan kapıları yenileniyor
Beykoz'un devlete açılan kapıları yenileniyor
Beykoz'un devlete açılan kapıları yenileniyor

Beykoz Belediyesi'nin başlattığı çalışmayla ilçedeki muhtarlık binaları yenilenirken, bir çoğunda tadilatlar devam ediyor.

Beykoz Belediyesi tarafından verilen yenileme ve tadilat hizmeti kapsamında bugüne kadar 10 muhtarlık binası yenilendi, 3 mahallede ise yeni muhtarlıklar yapıldı.

Yenilenen binalar vatandaşlar ve muhtarlık çalışanlarına hizmet kolaylığı sağlarken ilçe genelindeki bakımlı binaların sayısı da artıyor.

Beykoz Belediyesi muhtarlardan gelen talepler üzerine Kavacık, Merkez, Göztepe, Zerzevatçı, Bozhane, Anadolufeneri, Poyrazköy, Paşamandıra’da muhtarlık binalarını yeniledi. Elmalı ve Mahmutşevketpaşa’da ise kısmı tadilatlar yaptı.

Soğuksu, Riva ve Rüzgarlıbahçe mahallelerine de vatandaşlara hizmet konforu sunan yeni binalar kazandırıldı.

Riva’ya turizm yatırımları kapsamında canlılık getiren modern plaj tesisleri ve düzenli bir meydan kazandıran Beykoz Belediyesi, alanın girişinde yeni bir muhtarlık binası da yaptı.

Riva’ya güzellik katan meydanla bütünlük oluşturan muhtarlık binası ilçe sakinlerine modern bir mekânda hizmet alma olanağı sunuyor.

Beykoz’un tarihi mahallelerinde yer alan Merkez Mahallesi Muhtarlığı da ilçe sakinlerinin hizmet kolaylığı için detaylı bir mimari tadilata alındı.

Çatısı yenilenen, eskiyen pencere ve doğramaları değiştirilen Beykoz Mahalle Muhtarlığı tarihi kimliğine uygun ahşap malzemeyle kaplandı.

Beykoz’un kalabalık ve büyük mahallelerinden Soğuksu’ya merkezi bir noktada yeni bir muhtarlık binası da kazandırıldı.

Soğuksu Yücel Çelikbilek Gençlik Merkezi girişinde yer alan muhtarlık binasıyla, mahalle sakinleri başvuru ve işlemlerini için bakımlı bir mekâna kavuştu. 

Beykoz Belediyesi muhtarlıklardan gelen talepler doğrultusunda tadilat ve yenileme desteğine devam edecek. 

Haber Merkezi

Beykoz elektrik kesintileri (22-23 Şubat 2024)
Önceki Beykoz elektrik kesintileri (22-23 Şubat 2024)
Beykoz'da çocuğunu kemerle gezdiren anne gündem oldu
Sonraki Beykoz'da çocuğunu kemerle gezdiren anne gündem oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz