Beykoz’un dev adamları Yalova'ya diş biliyor

  • 0
  • 8481
Beykoz’un dev adamları Yalova'ya diş biliyor
Beykoz’un dev adamları Yalova'ya diş biliyor
Beykoz’un dev adamları Yalova'ya diş biliyor
Beykoz’un dev adamları Yalova'ya diş biliyor

Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi'nde mücadele eden Beykozspor, play-off eleme turunda karşılaşacağı Yalovaspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor.

Boğaz ekibi ilk maçını 18 Nisan Cumartesi günü saat 19: 00'da İstanbul'da Caferağa Spor Salonu'nda oynayacak.

Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi 2. Tur D Grubu'nu 24 puanla üçüncü sırada tamamlayan Beykoz spor, 2. Tur C Grubu'nu 25 puanla ikinci sırada bitiren Yalova Belediyespor ile eşleşmişti.

3. Lige çıkmak mücadelesini sürdüren Beykozspor, Play-Off eleme turunda Yalova Belediyespor ile eşleştikten sonra tamamen rakibine konsantre oldu.

Beykozspor antrenörü Serdar Gürbüzer, Dost Beykoz’a yapmış olduğu açıklamada sistemle ilgili bilgi verdi… Grupların ilk dört takımlarının çapraz eşleşerek, iki eleme yaptığını söyleyen Gürbüzer, “elemeye kalan 2 takım ise A ve B gruplarının liderleriyle tarafsız bir şehirde dörtlü lig yapıyor. Dörtlü lig sonunda ilk iki takım direkt olarak 3. Lig’e çıkarken, diğer iki takım ise 3. Lig’den düşen iki takımla düşme ve kalma mücadelesi yapıyor” dedi.

Beykoz’un büyük bir kulüp olduğunu ve Yalova Belediyespor’u yenecek performansa sahip olduklarını kaydeden Gürbüzer, 4’lü finale kalmak için camia olarak ne gerekiyorsa yapacaklarını kaydetti. Rakibi hiçbir zaman küçümsemediklerini de ifade eden Gürbüzer, taraftar desteğini son derece önemsediklerini ve taraftar desteğinin İstanbul’da ki maçta etkin olacağını dile getirdi. Oyuncularının bu maçı alacağına yönelik inançlı olduğunu da sözlerine ekleyen Gürbüzer, Boğazın Yargıçları’nı Caferağa Spor Salonu’na beklediklerini söyledi.

Spor Servisi

Beykoz’da 9 mahalleye 9 halı saha
Önceki Beykoz’da 9 mahalleye 9 halı saha
Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Sonraki Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz