Beykoz'un denizcileri kahvaltıda buluştu

  • Güncelleme: 30.09.2019 12:18
  • Okunma: 7561 kez
  • Yorum: 0
Denizcilik camiası Beykoz Denizciler Derneği'nin, Şehir Hatları Çubuklu İskelesi'nde düzenlediği sabah kahvaltısında buluştu.
Beykoz'un denizcileri kahvaltıda buluştu

Türkiye Denizcilik Federasyonu (TÜRDEF) üyesi Beykoz Denizciler Derneği’nin düzenlediği geleneksel kahvaltı Şehir Hatları Çubuklu Arabalı İskelesi’nde yapıldı.

Derneğin yönetim kurulu başkanı Sedat Kesim’in ev sahipliği yaptığı davete İMEAK Deniz Ticaret Odası (İDO) Başkanı Kaptan Salih Zeki Çakır, TÜRDEF Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Dereli, Türk Uzak Yol Kaptanları Derneği (TÜRKKAPDER) Genel Sekreteri Kaptan Zafer Akbulut ve Vento Denizcilik Genel Müdürü Teoman Akyol’un da aralarında bulunduğu seçkin davetli topluluğu katıldı.

"Enerji ve güç temin ediyoruz"

Beykoz Denizciler Derneği’nin TÜRDEF’e katılmasıyla beraber yeni enerji ve güç temin ettiklerini belirten TÜRDEF Yönetim Kurulu Başkanı Mühendis Erkan Dereli, “Böylece 20 STK ve 4 onursal kuruluş TÜRDEF’in üyesi haline geldi. Katılan, güç veren her kuruma teşekkür ederim” dedi.

"Mezunlar çok iyi işler yapıyor"

İMEK DTO Meclis Başkanı Kaptan Salih Zeki Çakır ise, Beykoz Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mezunlarının çok iyi işler yaptığını belirterek, “DTO olarak da meslek liselerine özel önem veriyoruz. Bununla ilgili Milli Eğitim Bakanlığı ile bir çalışma başlatık. Eğitimde kalite ve niteliğin artırılmasına çalışıyoruz” diye konuştu.

"Okulun bazı eksikleri var"

Beykoz Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Habip Küçükseymen ise okulun eksikleri olduğunu dile getirerek, “Zamanla bazı küslükler meydana gelmiş. İnsanlar okuldan uzaklaşmışlar. Bunların unutulması gerekiyor. Ortak amacımız belli ve bu amaçta bir araya gelmemiz gerekiyor” dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Denizciler

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz