Beykoz’un deneyimli hocası kendini yıldızlara adadı

  • 06.06.2022 13:28
  • Güncelleme: 06.06.2022 13:30
  • Okunma: 2939 kez
  • Yorum: 0
Beykoz’un deneyimli hocası kendini yıldızlara adadı

Ortaçeşme Spor Kulübü’nün vazgeçilmez isimleri arasında yer alan tecrübeli teknik adamın değişik yaş gruplarından öğrencilerine verdiği dersleri yoğun ilgi görüyor.

Çetin Nalbantoğlu Dost Beykoz'a yaptığı özel açıklamada; Süper Ligde yan yana oynadıkları futbolcu arkadaşlarının bugünlerde birçok profesyonel lig takımlarında Teknik Direktörlük yaptığını söyledi.

“Ben Beykoz'u çok seviyorum, bu güne değin birçok kulüpten ciddi teklifler de almadım değil...” şeklinde konuşan Nalbantoğlu, “hatırlanacağı üzere Beykoz’da değişik takımlarda görev yaptım ve bu ilçede müthiş bir potansiyel var, onları gün yüzüne çıkarıp, gelecek nesillere örnek teşkil etmesi amacıyla Türk futboluna kazandırmaya çok önem verdim.” dedi.

Bunu yaparken de hiçbir zaman bir pişmanlık yaşamadığını ifade eden Nalbantoğlu, “belki üst düzey profesyonel kulüplerde görev yapıp maddi anlamda büyük bir birikim de yapabilirdim ancak bunu düşünmedim bile... Ben de Beykoz'dan amatör takımdan yetişip profesyonel liglere geçiş yapan bir futbolcuyum, Beykoz'da bu anlamda sayının artması için de ilk günkü heyecan ve istekle çalışmaya devam edeceğim " ifadelerine yer verdi.

Çetin Nalbantoğlu kimdir?

Paşabahçespor altyapısında futbola başladı. Beykoz 1908 takımı ile profesyonel futbolculuk kariyerine geçiş yaptı… Nalbantoğlu o zamanki adı ile 1. Ligde üst seviyedeki takımlardan olan Gaziantepspor takıma transfer olmasıyla dikkati çekti.

Karşıyaka, Altay, Adanademirspor takımlarında da görev yapan Nalbantoğlu yaşadığı sakatlığın ardından Beykoz 1908 takımı ile aktif futbolculuk kariyerini noktalamıştı.

1973 doğumlu olan Çetin Nalbantoğlu'nun Gaziantepspor'da forma giyerken İntertoto Kupası ile Uluslararası maç tecrübesi de var. Beykoz 1908, Paşabahçespor takımlarında antrenörlük kariyeri olan Çetin Nalbantoğlu, uzun yıllardır Ortaçeşmespor’a hizmet ediyor.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Çetin Nalbantoğlu