Beykoz'un delikanlısı hız kurbanı oldu

  • 0
  • 20629
Beykoz'un delikanlısı hız kurbanı oldu
Beykoz'un delikanlısı hız kurbanı oldu

Beykoz Çavuşbaşı Mehmet Akif Ersoy Caddesi'nde meydana gelen motosiklet kazasında 17 yaşındaki Mert Uzun hayatını kaybetti.

Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesi'nde 10. Sınıf Elektrik elektronik bölümü öğrencisi Mert Uzun, kendi kullandığı motosiklet ile yaptığı kaza sonucu yoğun bakımda verdiği 40 saatlik yaşam mücadelesini kaybetti.

Çavuşbaşı'nda ikamet eden, 23 Nisan 1999 doğumlu ve Rizeli olduğu belirtilen Mert Uzun, Çavuşbaşı Mehmet Akif Ersoy Caddesi'nde süratli bir şekilde motosikletiyle ilerlerken yine Çavuşbaşı Merkez esnaflarından bir kişiye ait olduğu öğrenilen yol kenarında park halindeki kamyonete çarparak  feci şekilde can verdi.

Öte yandan, henüz 16 yaşını yeni dolduran Mert Uzun'un A2 ehliyetinin olmadığı öğrenilirken, öğretmenleri sakin ve arkadaşlarıyla iyi geçinen bir öğrenci olduğunu belirtti.Elim bir kaza sonucu hayatını kaybeden genç Mert Uzun için Çavuşbaşı Merkez Cami'nde cenaze namazı kılındı. İkindi namazına müteakip düzenlenen cenaze törenine Uzun'un ailesi ve çok sayıda vatandaş katıldı.  

Beykoz emniyeti olayla ilgili soruşturma başlattı. 

Haber Merkezi

Beykoz'da genç, yaşlı, çoluk çocuk.. herkes meydanlarda
Önceki Beykoz'da genç, yaşlı, çoluk çocuk.. herkes meydanlarda
Kırmızı Beykoz
Sonraki Kırmızı Beykoz
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz