Beykoz'un çocukları da Hatay'dan elini çekmiyor

  • 0
  • 3145
Beykoz'un çocukları da Hatay'dan elini çekmiyor
Beykoz'un çocukları da Hatay'dan elini çekmiyor

Beykoz’da, kardeş şehir Hatay Kırıkhan’da yaşayan çocuklar için düzenlenen kampanyayla toplanan yeni oyuncaklar Ramazan Bayramı’nda yüzleri güldürdü.

Beykoz Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından depremzede çocuklara yaşam sevinci aşılamak ve günlük hayata katılmalarına destek sağlamak amacıyla başlatılan kampanya yoğun ilgi gördü.

İlçedeki "Yeşil Okul" unvanlı ilk ve ortaokullardan toplanan bin 519 koli oyuncak ve kırtasiye malzemesi, kız ve erkek çocuklar için özenle paketlenerek Ramazan Bayramı’yla birlikte Kırıkhan’da dağıtılmaya başlandı.

Ramazan Bayramı’nı kardeş şehirde karşılayan Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Kırıkhan Çadır Kent’i ziyaret ederek depremzede çocuklarla kucaklaştı, ilçedeki arkadaşlarının sıcacık duygularla hazırladığı hediyeleri verdi.

Beykozlu çocuklar rengârenk oyuncaklarla birlikte, arkadaşlarına geçmiş olsun dileklerini içeren, sevgi dolu mektuplar da gönderdi.

Beykoz Belediyesi, “Depremzede Arkadaşıma Hediye” Kampanyası kapsamında toplanan oyuncakların bir kısmını, depremin etkilediği 10 farklı ilden ilçeye yerleşen çocuklar ve ailelerine de ulaştırdı.

Haber Merkezi

Beykoz'da antrenman başlıyor kask takmak zorunlu
Önceki Beykoz'da antrenman başlıyor kask takmak zorunlu
Başkan Okur, çok istedik ama olmadı
Sonraki Başkan Okur, çok istedik ama olmadı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz