Beykoz’un bisikletçileri gittikleri yerden boş dönmüyor

  • 0
  • 5221

Murat Aydın'ın Beykoz Belediye Başkanı olmasının ardından Gençlik Spor Kulübü bünyesinde bisiklet branşı faaliyete geçmişti.

Aradan geçen 3 yıllık sürecin ardından Sarı-Siyah formaları ile birçok yarışa iştirak eden sporcular aldıkları madalya ve kupalar ile kulüp müzesine en fazla katkı yapan dal olmayı başardı.

Hali hazırda devam etmekte olan küçük yaşları içeren bisiklet kullanma eğitimleri sonrasında yüzlerce Beykozlu bu spor dalına ilgi duymaya başlarken, bunlar içinden yetiştirilen genç sporcular da yarışma deneyimleri kazandı.

Öte yandan Beykoz Belediyesi GSK bünyesinde hem Yol, hem de Dağ Bisikleri kategorilerinde Türkiye Şampiyonu unvanlı sporcular da yer aldı.

Geçtiğimiz günlerde iki ayrı yarışmaya katılım sağlayan sporcular aldıkları derecelerle bir kez daha Beykoz ismini duyurdular. Ankara Başkent Grandfondo Yarışı Kategorilerinde, Aylin Yüce 1. Caner Yüce 2. ve Timur Öztoprak 3. oldu.

Kapaklı da gerçekleşirken Dağ Bisikleti Yarışında kendi Kategorilerinde, Oğuz Özçelik ve Ali Poyraz liderliğe oynayan isimler oldu.

Spor Servisi

Beykoz’da Kelle İbrahim Masterler Turnuvası başladı
Önceki Beykoz’da Kelle İbrahim Masterler Turnuvası başladı
Beykoz elektrik kesintileri (11-12-13 Aralık 2023)
Sonraki Beykoz elektrik kesintileri (11-12-13 Aralık 2023)