Beykoz’un Berranur’u milli takımda

  • 0
  • 6163

Beykoz İlçesinden bir başarılı sporcuya daha Milli Takımın yolu ardına kadar açıldı...

Beykoz Belediyespor Kulübü Sporcularından Berranur Çiftçi Antalya'da Hafta sonunda yapılacak olan Uluslararası G1 Turkish Open Turnuvasında Milli Takımımızı temsil edecek sporcular arasında yer aldı. Beykoz İlçesinin Milli Antrenörlerinden Osman Günaçtı Hocanın keşfettiği  Berranur Çiftçi üst üste kazandığı dereceler ile başarı çıtasını sürekli yukarı taşıyan bir isim.

Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı ve aynı zamanda Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı da olan Muharrem Kaşıtoğlu, Kulüp olarak bünyelerinden çıkan Milli Sporcular ile Beykoz İlçesinde çok farklı bir konuma sahip olduklarının altını çizerken, "Başarılı sporcularımızdan olan Berranur Çiftçi ile bir kez daha gururlandık. Bu başarı alttan gelen sporcularımız için de çok iyi bir örnek teşkil edecektir. Ben hem sporcumuzu hem de onu yetiştiren değerli Antrenörü Osman Günaçtı Hocamızı kutluyor turnuvada başarı dileklerimi iletiyorum" şeklinde konuştu.

Beykoz Belediyespor Taekwondo Takımı Antrenörü Osman Günaçtı ise yaptığı açıklamada, “Berranur Çiftçi’ son derece başarılı bir sporcumuz. Yeni jenerasyonda  Begüm Aktel ile birlikte gözbebeğimiz konumunda bir sporcumuz. İnşallah Milli forma altında da başarılarını devam ettirecek. O çok daha iyi yerlere gelmeyi hak eden bir yetenek“ diye konuştu.

Milli Takımda yer almanın heyecanı içerisindeki Berranur Çiftçi ise kendisine güvenenleri mahçub etmeyeceğini söylerken, “Benim buralara gelmemi sağlayan Antrenörüm Osman Günaçtı iel bizlere her zaman destek veren Kulüp Başkanımız Muharrem Kaşıtoğlu’na teşekkürlerimi iletiyorum“ dedi.

Spor Servisi

Beykoz'un sokakları şehit isimleriyle onurlanıyor
Önceki Beykoz'un sokakları şehit isimleriyle onurlanıyor
AK Parti Beykoz kararını verdi, yeniden İstanbul
Sonraki AK Parti Beykoz kararını verdi, yeniden İstanbul
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz