Son Dakika

Beykoz’un belde takımından transfer hamlesi

  • 0
  • 1641
Beykoz’un belde takımından transfer hamlesi
Beykoz’un belde takımından transfer hamlesi
Beykoz’un belde takımından transfer hamlesi

İstanbul SAL Beykoz temsilcilerinden Çavuşbaşıspor 3 aynı anda 3 transfer anlaşması yaptı.

Kırmızı-Beyazlı ekip yeni haftaya3 transfer anlaşması ile girerken Beykoz futbol camiasından Doğukan Eren'i kadrosuna kattı.

2001 doğumlu olan yetenekli oyuncu önceki sezonlarda Paşabahçespor, Çubukluspor ve İstanbul Mesudiyespor takımlarında forma giymişti.

Çavuşbaşıspor'un bu sezon kurduğu güçlü kadroya dahil olan bir diğer isim ise Safa Dinç oldu. Forvet oyuncusu özellikle Kavacıkspor forması altında başarılı bir oyun ortaya koyarak dikkatleri çekmişti. 2000 doğumlu olan Safa Dinç’in önceki adresi Yeniköyspor’du.

Çavuşbaşıspor kulübünde yeni haftanın üçüncü transfer haberi ise sağ açık pozisyonunda görev yapan Dinçer Dinç'in kadroya dahil edilmesiyle geldi.

Çavuşbaşı Spor Kulüp Başkanı Yaşar Şahin transferlerin kamuoyuna duyurulmasının ardından yaptığı açıklamada, "Bu sezonun bizim için çok farklı ve başarılı geçeceğini söylemiştim. Bu beklentiler ışığında transfer komitemiz ve teknik Sorumlumuz Ramazan Sökmez'in listesindeki isimleri bir bir kadroya dahil ettik. Birkaç isimle daha görüşmelerimiz devam ediyor. Şimdi bütün dikkatimizi önümüzdeki günlerde çekilecek kuraya çevirdik. İnşallah güzel bir gruba düşeriz. Aramıza yeni dahil olan tüm futbolcu kardeşlerimize hoş geldiniz diyoruz" diye konuştu.

Spor Servisi

Gümüşsuyuspor kalecisiyle yeniden anlaştı
Önceki Gümüşsuyuspor kalecisiyle yeniden anlaştı
Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Sonraki Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer