Beykoz’un BAL ekibinde ilk yarı değerlendirmesi

  • 0
  • 2871
Beykoz’un BAL ekibinde ilk yarı değerlendirmesi
Beykoz’un BAL ekibinde ilk yarı değerlendirmesi

TFF Bölgesel Amatör Lig 14. Grupta Beykoz’u temsil eden Kavacıkspor'da ligin ilk yarı değerlendirmesini Sportif Direktör Murat Yılmaz yaptı.

Yeşil-Beyazlı ekipte Yönetim Kurulu Üyesi de olarak görev yapan Yılmaz 2022-23 Sezonunda TFF Bölgesel Amatör Ligde mütevazı bütçesi ile lige giriş yapan takımda Futbol Direktörü olarak görev yapmaktaydı.

Ligde son haftalara girerken Teknik Sorumluluk görevinde yaşanan değişim sonrasında Antrenörlerden Erdem Kodalak Teknik Direktörlük görevine getirilirken Murat Yılmaz işin idari kısmında Sportif Direktör olarak iş başı yapmıştı.

Kafilede teknik sorumlu olarak görev yapan Murat Yılmaz'a ilk yarıyı değerlendirdi.

"Kadromuz kendi altyapımızdan yetişip gelen birçok genç oyuncudan oluşmaktaydı. Biz onlara güvendik, inandık ancak maalesef onlardan istenilen performansı alabildiğimizi söyleyemeyeceğim. Takım olarak birkaç maç hariç rakiplerimiz ile denk bir mücadele yaşadığımızı söyleyebilirim. Ancak ifade ettiğim gibi genç oyuncular ile mücadele ettiğimizden maalesef son ve uzatma dakikalarında yediğimiz goller ile puan kayıpları yaşadık" diye konuşan Yılmaz, “ikinci yarı öncesinde gücümüz nispetince takıma takviye oyuncular almayı düşünüyoruz” dedi.

Murat Yılmaz şöyle devam etti:

Puan tablosuna bakıldığında durum ortada ancak biz kalan maçlarımızda Beykoz’u ve Kulübümüzü en iyi şekilde temsil edip sezonu tamamlamak istiyoruz. Takımımız Teknik Direktörümüz Erdem Kodalak nezaretinde ikinci yarı hazırlıklarına başladı. Şu anda durum netleşmese de gidecek ve aramıza yeni katılacak arkadaşlarımız da olacak. Takımdan ilk olarak Berkant Yaydan ayrıldı, bundan sonra Bursa'daki yeni takımında yer alacak, kendisine bu ana kadar verdiği katkıdan dolayı teşekkür ediyor, yeni takımında başarılar diliyorum. Kadromuza katmayı düşündüğümüz bazı futbolcular antrenmanlara çıkmaya başladı. Bu konuda teknik kadromuz kararını verecek. Bu arada ligin ikinci yarı maçlarına kesinlikle ligi bırakmış bir takım olarak çıkmayacağız. Futbolcularımız en üst düzeyde mücadele edecek. Alabildiğimiz kadar puan toplamak istiyoruz.

Bu arada Teknik Direktör Erdem Kodalak yönetiminde devam eden antrenmanlarını hazırlık maçları ile devam ettirme düşüncesindeki Yeşil-Beyazlı ekipte takıma dahil edilecek ve ayrılacak oyuncular ilerleyen zaman diliminde kamuoyu ile paylaşılacak.

Spor Servisi

Beykoz Basketbol Takımı zayıf rakibini farklı yendi
Önceki Beykoz Basketbol Takımı zayıf rakibini farklı yendi
Beykoz elektrik kesintileri (11-12-13 Aralık 2023)
Sonraki Beykoz elektrik kesintileri (11-12-13 Aralık 2023)
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz