Beykoz’un AYNA Derneği çalışmalarına başladı

  • 0
  • 3458
Beykoz’un AYNA Derneği çalışmalarına başladı
Beykoz’un AYNA Derneği çalışmalarına başladı
Beykoz’un AYNA Derneği çalışmalarına başladı

Bir grup hayırsever tarafından 4 Mart 2024’te faaliyetlerine başlayan AYNA Uluslararası İnsani Yardım Derneği, Beykoz merkezli olarak çalışmalarını sürdürüyor.

AYNA Uluslararası İnsani Yardım Derneği, Kahramanmaraş merkezli depremlerin en çok etkilendiği Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde Kurban Bayramı öncesi çocuklara bayramlık ve çeşitli hediyeler dağıttı.

Kırıkhan’daki özel uygulama okulunda eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdüren 104 down sendromlu ve otizmli öğrenciye bayramlık ve ayakkabı dağıtımı geçtiğimiz günlerde dernek gönüllüleri Ceylan Çekirge ve Ahmet Çekirge tarafından gerçekleştirildi.

Bayramlıklarını alan öğrenciler, sevinçlerini de yine dernek gönüllüleriyle birlikte paylaştı.

QNBFinansbank’tan destek

AYNA Uluslararası İnsani Yardım Derneği gerçekleştirdiği çalışmalarla dikkati çekerek çeşitli kurumlardan da bağış almaya devam ediyor.

Son dönemde QNBFinansbank Genel Müdür Yardımcısı Cenk Akıncılar, derneğe dizüstü bilgisayar ve ofis mobilyası bağışlayarak çalışmaların daha profesyonel bir ortamda devam etmesine destek oldu.

“Beykoz’a borcumuzu ödeyeceğiz”

AYNA Uluslararası İnsani Yardım Derneği Başkanı Remzi Çıra, geçmiş dönemde yine Beykoz merkezli Gaye İnsan Uluslararası İnsani Yardım Derneği Başkan Yardımcısı olarak görev yaptığı dönemde başlattığı faaliyetlerini bugün dernek başkanı olarak sürdürdüğünü kaydetti.

Amaçlarının insanlığa el uzatabilmek olduğunu kaydeden Çıra, “Beykoz'un sevilen isimlerinden Rahman Emanet, Salih Dursun, Kadir Kürşat Arslan, Sedat Arslan, Yahya Erdem, Tevfik Gül, Can Erdin, Vedat Avcı, Nedim Yıldız, Ali Kırca ve Kerim Çınar gibi iş insanları ile daha güçlü bir kadro ile saha inerek ihtiyaç sahibi ailelere ulaştık. Bundan sonra özellikle Beykoz'un ihtiyaç sahibi ailelerine yardıma devam edeceğiz. Rüzgarlıbahçe ve Gümüşsuyu Mahallesinde iki evin tadilatını üstlendik, çalışmalar devam ediyor. Beykoz sevdalıları olarak Beykoz’a olan borcumuzu ödemek için çaba sarf ediyoruz.” İfadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Beykoz’un KAPI’sı el uzatmaya devam ediyor
Önceki Beykoz’un KAPI’sı el uzatmaya devam ediyor
Beykoz Tokatköy’de dönüşüm konutları hangi aşamada
Sonraki Beykoz Tokatköy’de dönüşüm konutları hangi aşamada
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz