Beykoz Kaymakamı asırlık çınarları unutmadı

  • 10.05.2020 15:46
  • Güncelleme: 10.05.2020 16:42
  • Okunma: 7137 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Kaymakamlığı, ilçede ikamet eden 100 yaşının üzerindeki 15 vatandaşı evlerinde ziyaret ederek Anneler Gününü kutladı.
Beykoz Kaymakamı asırlık çınarları unutmadı

Beykoz Kaymakamlığı, ilçede ikamet eden 100 yaşının üzerindeki 15 vatandaşı evlerinde ziyaret ederek Anneler Gününü kutladı.

İçişleri Bakanlığının koordinesinde organize edilen program çerçevesinde Beykoz Kaymakamlığı çalışanları ilçede ikamet eden 100 yaşındaki vatandaşları ziyaret ederek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamlarını ileterek bazı çikolata ve kolonya hediye etti.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz'un Cumhuriyet Mahallesinde ikamet eden 112 yaşındaki Hatun Ayaz'ı ziyaret ederek Anneler Gününü kutladı. 

Katırcı, ilçede 100 yaşının üzerindeki anneleri ziyaret ettiklerini kaydederek, "Türkiye Cumhuriyeti Devletinin size olan sevgisini, saygısını, hürmetini göstermek için geldik. Sizler bu toplumun geçmişisiniz, kültürüsünüz, gençlerimize yol gösterecek olanlarsınız. Türkiye Cumhuriyet Devleti yaşlılarına büyük önem ve kıymet veriyor. Anneler Günü olması nedeniyle ellerinizi öpmeye gelmiştik ama salgın ortamından dolayı fiziki olarak değil ama gönülden ellerinizi öpüyoruz." dedi. 

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, 112 yaşındaki Ayaz'a devlet büyüklerini sevgilerini ve saygılarını ileterek uzun ömürler dileyerek Anneler Gününü kutladı. 

Aslen Trabzonlu olduğunu söyleyen Hatun Ayaz da devlet büyüklerine teşekkür ederek, "Unutmadığınız için çok teşekkür ediyorum. Devletimiz çok yaşasın, milletimiz hep daha iyi olsun. Güzel günlerimiz olsun" ifadelerini kullandı. 

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Hatun Ayaz ile birlikte evinin etrafında yürüyüş yaptı. 

Katırcı daha sonra Elmalı Mahallesinde ikamet eden 104 yaşındaki Münire Eroğlu'nu da ziyaret ederek Anneler Gününü kutladı. 

Haber Merkezi