Beykoz’un asırlık çınarında kongre heyecanı

  • 22.06.2021 18:15
  • Güncelleme: 22.06.2021 18:21
  • Okunma: 3221 kez
  • Yorum: 0
Beykoz’un köklü kulüplerinden biri olan Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübünde kongre yapıldı.
Beykoz’un asırlık çınarında kongre heyecanı

Cenk Nur’un başkanlığında eski günlere dönebilmek için mücadele eden yeşil sarılı camia bu mücadeleye Cenk Nur ile devam kararı aldı.

Özcan Ege, Şeref Özbek, Gülişan Özdemir ve Okan Karakaya'dan oluşan Divan’ın seçilmesi sonucu açıklanan takvim gereği kongre maddeleri uygulandı.

Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir, kongrede yapmış olduğu konuşmada, Anadoluhisarı İdmanyurdu Spor Kulübü’nün 100 yılı aşan mazisi ile Türk sporunda her zaman farklı bir yeri olduğuna vurgu yaptı.

Anadoluhisarı bu derece kulübüne bağlı ve onun için yoğun bir mesai harcamayan başak bir yönetim görmediğini ifade eden Özdemir, “Bu genç ve dinamik yönetimin yeni çalışma döneminde de çok iyi işlere imza atacağına inanıyorum. Özellikle bugün genel kurulda okunan detaylı faaliyet raporunun benzerlerini Fenerbahçe, Galatasaray gibi kulüp kongrelerinde görebilir, dinleyebilirsiniz.” dedi.

Kongrede başkanlığa ye4ndien seçilen Cenk Nur,  Türk sporuna adını başarı ile yazdırmış kulüplerden biri olduklarına vurgu yaparak, yeni dönemde yapacakları çalışmaların bir görevden öte hayat felsefeleri olacağını belirtti.

“Tabii ki Kulübümüzün yaşamakta olduğu sorunlar, problemler var. Ancak biz bunları bir yerde tutarken tüm gücümüz ve enerjimizi Anadoluhisarı Kulübünü daha iyi yerlere taşımaya harcıyoruz” diye konuşan Başkan Nur, “değişik spor dallarında Türkiye'nin değişik kentlerinde her türlü müsabaka ve etkinliklere katılım sağlıyoruz. Başarılı sonuçlara da imza atıyoruz” ifadelerine yer verdi.

Genel Kurulun son bölümünde başkanlık için oylama yapıldı. Yapılan oylama sonucu Cenk Nur başkanlığındaki Yönetim Kurulu şöyle oluştu:

Cenk Nur,

İlker Güner,

Harun Eyibil,

Uğur Murat Bayraktar,

Tolga Arat,

Yakup Türk,

Erkan Balkan,

Nazım Erdoğan,

Sinan Kekeva,

Murat Dıragumandan, 

Bahadır Ünal,

Hakan Arkan,

Recep Hisli,

Halil Güveli,

Cüneyt Yalvaç,

Oral Kap,

Ali Benli,

Ahmet Özçelik,

Serhan Turaman,

Cihan Coşkun,

Serhat Tütüncü,

Serkan Acar

 

Denetleme Kurulu:

Muharrem Ergül,

Ahmet Şeref Özbek,

Asım Özdemir,

Ferda Kazancıbaşı,

Okan Karakaya,

Tamer Dinçer

 

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Anadoluhisarı