Beykoz’un asırlık çınarında durmak yok

  • 0
  • 1679
Beykoz’un asırlık çınarında durmak yok
Beykoz’un asırlık çınarında durmak yok

İstanbul Süper Amatör Lig 6.Grubunda Beykoz İlçesini temsil eden Anadoluhisarı İdmanyurduspor hazırlık maçları ve antrenman programını devam ettiriyor.

Liglere verilen deprem felaketi arası öncesinde çok iyi bir çıkış yakalayan ve tehlikeli bölgeden hızla uzaklaşan Yeşil-Sarılı ekip önümüzdeki hafta sonunda başlaması beklenen maçalarda ilk hafta sonunu maç yapmadan Bay olarak geçecek.

Boğaziçi ekibinde Kulüp Başkanı İlker Güner yaptığı değerlendirmede, "Tabii ki zor bir süreçten geçiyoruz, bir tarafta çok acı izler bırakmış bir deprem felaketi yaşanırken, diğer yandan da bölgedeki sportif faaliyetlerin sona erdiğiniz hüzünle gözlemliyoruz. Vefat eden vatandaşlarımıza Yüce Allah'tan Rahmet yaralı olup tedavi görenlere şifalar diliyoruz. Federasyonların almış olduğu karar gereği bilindiği üzere maçlara da ara verilmiş idi. Mart Ayının ilk hafta sonunda başlaması beklenen karşılaşmalarda ilk hafta sonunu maç yapmadan Bay olarak geçeceğiz. Ardından bir sonraki hafta ise bir puan altımızda yer alan ve bu hafta sonunda maça çıkacak olan Bakırköyspor'u evimizde konuk edeceğiz. Önemli bir müsabaka yaşayacağız... Bu arayı takımımız Teknik Sorumlumuz Ekrem Albayrak yönetiminde ciddi bir hazırlık aşamaları ile geçirmekte, yerimizi sağlama alma düşüncesinde olacağız" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Beykoz 1908’dan 5 yeni transfer
Önceki Beykoz 1908’dan 5 yeni transfer
Çavuşbaşı Spor Kulübü Kongresi yapıldı
Sonraki Çavuşbaşı Spor Kulübü Kongresi yapıldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz