Beykoz’un asırlık çınarı golcüsüne kavuştu

  • 0
  • 4767
Beykoz’un asırlık çınarı golcüsüne kavuştu

110. Yılını Şampiyonlukla taçlandırmak isteyen Türk Futbolunun Asırlık Çınarlarından Anadoluhisarı İdmanyurdu dış transferde hareketli günler yaşıyor.

Yeşil-Sarılı ekip İstanbul Amatör Liglerinin en istikrarlı forvetlerinden Gökhan Demirci ile anlaşmaya vardı. Yetenekli golcü geçen sezon grubunda 2. sırada Süper Amatör Lig Yükselme Grubunda TFF Bal Ligine çıkma mücadelesi veren bir diğer Beykoz takımı Ortaçeşmespor'da forma giymişti.

Gökhan Demirci ile Kulüp Merkezinde masaya oturan Boğaziçi Ekibinin Başkanı İlker Güner görüşmenin olumlu sonuçlanması sonrasında yeni forveti ile el sıkışıp kamuoyuna açıklamada bulundu.

"Bilindiği üzere bu sezon kuruluşumuzun 110. yılını kutlamaktayız. Camia olarak bunu şampiyonlukla taçlandırmak istiyoruz. Bu yolda maddi manevi tüm imkanlarımızı seferber etmiş durumdayız. Bu yolda kulübümüze sponsor olan değerli isimlere ve firmalara en kalbi duygularımla teşekkürlerimi iletiyorum.” diye konuşan Başkan Güner, “Bu kapsamda Gökhan Demirci gibi her sezon istikrarlı bir görüntü çizen, bir yeteneği kadromuza dahil ettiğimiz için de mutluyuz. Kendisine Büyük Hisar camiasına hoş geldin diyorum, Allah, kaza, bela, sakatlık yaşatmasın" ifadelerine yer verdi.

Spor Servisi

Beykoz spor camiası Ümit Yılmaz’ı acılı gününde yalnız bırakmadı
Önceki Beykoz spor camiası Ümit Yılmaz’ı acılı gününde yalnız bırakmadı
İshaklı hazırlık maçında Anadoluhisarı ile berabere kaldı
Sonraki İshaklı hazırlık maçında Anadoluhisarı ile berabere kaldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz