Beykoz’un asırlık çınarı 2. Yarıya umutla bakıyor

  • 0
  • 3143
Beykoz’un asırlık çınarı 2. Yarıya umutla bakıyor
Beykoz’un asırlık çınarı 2. Yarıya umutla bakıyor
Beykoz’un asırlık çınarı 2. Yarıya umutla bakıyor

İstanbul Süper Amatör Lig 3. Grubunun Lideri Anadoluhisarı İdmanyurduspor’da ilk yarı değerlendirmesi Kulüp Başkanı İlker Güner'den geldi.

Grupta 10 maçta topladığı 22 puanla lider durumda bulunan Yeşil - Sarılı ekibi 21 puana sahip 3 takım takip etmekte.

Türk futbolunun asırlık çınarlarından olan Boğaziçi ekibinde Kulüp Başkanı İlker Güner ikinci yarı müsabakalarının müthiş bir çekişmeye sahne olacağı düşüncesinde.

Sezona takımı yeniden Süper Amatöre çıkaran isim de olan Ekrem Albayrak ile başlayan Beykoz ekibi 2 galibiyetin yanında iki mağlubiyet yaşanması sonrasında deneyimli ismin görevden ayrılması ile takımı Yardımcı Antrenör Burkan Satır'a emanet etmişti.

5. sırada yer alan takımı ilk yarı sonunda liderliğe taşıyan Burkan Satır’ın karnesinde ise 6 galibiyet ve 1 beraberlik yer almakta. Burkan Hoca Kulüp Yönetiminin 110. yılında hedeflediği TFF Bölgesel Amatör Lige takımı taşıma yolunda ilk yarıda yakaladığı başarıyı ikinci yarıda da devam ettirme düşüncesinde.

Anadoluhisarı İdmanyurduspor Kulüp Başkanı İlker Güner ilk yarı sonunda gelmiş oldukları noktanın sevindirici olduğuna vurgu yaptı.

“Sezon başında hedefimizi öncelikle grup şampiyonluğu ardından ise Klasman Grubu sonunda TFF Bölgesel Amatör Lig olarak belirlemiştik” diyen Güner, “ilk haftalarda hem sevinç hem de hüzünlü anlar yaşadık. Teknik Kadromuzda yapılan değişim sonrasında çok güzel bir hava yakaladık. İlk yarıyı lider kapamak bize psikolojik anlamda da bir üstünlük sağlayacaktır. Puan tablosuna bakıldığında bir birine puan olarak yakın ve aynı puanda olan iddialı 5 takımın olduğu görülmekte. Dolayısı ile ikinci yarıda müthiş çekişmeli karşılaşmalar bizleri bekliyor olacak. Özellikle bu takımların kendi aralarında yapacakları maçlar ilk ikinin belirlenmesinde etkili olacak. Biz Takım olarak yakaladığımız bu güzel tabloyu grup maçlarının sonuna değin taşımakta kararlıyız" şeklinde konuştu.

Anadoluhisarı İdmanyurduspor’un yer aldığı Sal 3. Gruptaki ilk yarı maçlarının sonuçları şöyle sıralandı:

Osmaniye İstiklalspor - A.Hisarı İdmanyurdu: 4-1

A.Hisarı İdmanyurdu - Avcılar Tahtakale Kartalları: 4-0

Yeldeğirmenispor - A.Hisarı İdmanyurdu: 0-2

A.Hisarı İdmanyurdu – Selimiyespor: 0-2

Kuruçeşmespor - A.Hisarı İdmanyurdu: 0-2

A.Hisarı İdmanyurdu – Eroğluspor: 3-1

Bayburt 1918 FK - A.Hisarı İdmanyurdu: 0-4

A.Hisarı İdmanyurdu - K.Çekmece İdmanyurdu: 3-0

İst. ve Esenyurt Ordu - A.Hisarı İdmanyurdu: 2-2

A.Hisarı İdmanyurdu - İstanbul Esnafspor (Hükmen) 3-0

Spor Servisi

Kurtarıcı diye gelmişti Beykoz’a
Önceki Kurtarıcı diye gelmişti Beykoz’a
Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Sonraki Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024