Beykoz’un Asenalarından farklı galibiyet

  • 0
  • 5841
Beykoz’un Asenalarından farklı galibiyet
Beykoz’un Asenalarından farklı galibiyet

Rüzgarlıbahçe Bayan Futbol Takımı, Anadolu Kartalları’nı Kavacık’ta mağlup etti.

TFF Türkiye Kadınlar Futbol 3. Liginde Beykoz İlçesini temsil eden Rüzgarlıbahçe Bayan Futbol Takımı Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadında gerçekleşen müsabakada, Anadolu Kartalları’nı 8-1 mağlup etti.

Rüzgarlıbahçespor Kulüp Başkanı K. Bayram Taşkıranlar farklı  galibiyetleri sonrasında yaptığı açıklamada, “Bugün hem güzel futbollarından hem de farklı skorlarından dolayı kızlarımızı kutluyorum. Her geçen gün kendilerine olan güvenleri artmakta. Futbolcularımızı desteklemeye gelen tribünü dolduran tüm aile ve sporseverlere teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Teknik Sorumlu Özkan Baş yaptığı açıklamada futbolcuları ile gurur duyduğunu söylerken, “Daha önce birçok kez yaptığım açıklamalarda skordan öte ligde mahallemiz ve ilçemizi temsil ediyor olmamızın anlamlı olduğunu söylemiştim. Tabii ki maçlardan alınan galibiyetler de bizleri sevindirmiyor da değil. Güç dengesinin çok farklı olduğu takımlardan oluşan bir grupta yer alıyoruz. Kızlarımız her geçen gün yaptıkları işi daha da çok sevmeye, daha mücadeleci bir oyun ortaya koymaya başladı. Özellikle iç saha maçlarımızda mahallemiz sakinlerini de tribünlerde görmeyi arzuluyoruz.” şeklinde konuştu.

Özkan Baş Hoca hafta sonunda son derece önemli bir maça çıkacaklarını hatırlatırken, “Pendik Çamlık SK Takımı grubun namağlup lideri olan bir ekip. Bu maç gerçekten de büyük bir çekişme ve heyecana sahne olacak gibi. Pazar günü Saat 12.30’da gerçekleşecek olan müsabakamıza tüm sporseverleri davet ediyoruz” diye konuştu.

Rüzgarlıbahçespor Bayan Futbol Takımı Anadolu Kartalları müsabakasına ise;  Kalede Şeyda, Sıla, Merve, Türkan, Seyhan, Buse, Melike, Sena Havuz, Merve Akkaya, Aliye ve Zeynep’ten oluşan bir 11 ile çıktı.

Yedek Sıralarında başlayan isimler ise Emel, Selin, Defne, Sinem, Selen, Kübra ve Sıla Kara idi. Beykoz temsilcisini farklı galibiyete taşıyan gollerin ikişer tanesi Kübra ve Aliye’den, birer tanesi ise Merve Akkaya, Türkan, Sena Havuz ve Zeynep imzalı idi.

Spor Servisi

Beykoz’un üvey evladı Tokatköyspor
Önceki Beykoz’un üvey evladı Tokatköyspor
İmamoğlu’nun Beykoz ziyareti iptal oldu
Sonraki İmamoğlu’nun Beykoz ziyareti iptal oldu