Beykoz'un Artvinlileri bayramlaştı

  • Güncelleme: 28.09.2015 13:28
  • Yorum: 0
Beykozlu Artvinliler Derneği bayramın son gününde üyeleriyle bir araya geldi.
Beykoz'un Artvinlileri bayramlaştı

Beykozlu Artvinliler Derneği bayramın son gününde üyeleriyle bir araya geldi.

Dereseki'de bulunan dernek merkezinde bir araya gelen dernek üyeleri hem bayramlaştı hem de geride bırakılan dokuz ay içerisinde yapılan faaliyetleri değerlendirdi.

Dernek Başkanı Mehmet Uzun'un yaptığı selamlama konuşmasıyla başlayan program yaklaşık iki saat sürdü.

Başkan Uzun konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

"Güçlü bir ekip olduğumuzu gösterdik"

Hepimizin mübarek Kurban Bayramı'nı tebrik ediyorum. Başta siz olmak üzere ailenize ve bütün İslam coğrafyası için hayırlara vesile olsun. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz yıl içerisinde bir çok faaliyete imza attık. Kurban Bayramı nedeniyle topladığımız derilerimizi Hopa'da zarar gören bir okulumuza göndererek acılarını paylaştık ve destek olmaya çalıştık. Arkadaşlar hepinizin bildiği gibi folklor ekibimiz Koç Üniversitesi'nde yapılan yıl sonu etkinliklerinde yer aldı ve bu bizim için çok iyi bir şeydi.

Mehmet Uzun, "Mavi Karadeniz televizyonunda yaptığımız canlı yayın programıyla sesimizi, varlığımızı ve birlikteliğimizi bir nebze daha olsun arttırarak güçlü bir ekip olduğumuzu gösterdik." dedi.

Beykoz Artvinliler Dernek Başkanı Mehmet Uzun'un konuşmasnın ardından dernek mensupları da söz alarak fikirlerini söyledi. İstişare ortamında devam eden bayramlaşma programına daha sonra Artvin Hizmet Vakfı Başkanı Hakan Bekar'da katıldı."Biz buradayız diyen derneklerimizden bir tanesisiniz"

Dernek üyelerinin bayramını tek tek kutlayan Bekar, "İstanbul çapında sesini duyuran biz buradayız diyen derneklerimizden bir tanesisiniz. Hepinizi yaptığınız çalışmalardan dolayı tebrik ediyor bundan sonra yapacağınız projelerde başarılar diliyorum" diyerek dernek üyelerini selamladı.

Daha önceden folklor gösterisi ve tulum şöleni de bulunan programın eğlence kısmı yaşanan terör olayları nedeniyle iptal edildi.

Programında sonunda ise dernek objektiflere birlikte poz verdi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz