Spor

Beykoz'un artık bir hentbol takımı var

Beykoz'un artık bir hentbol takımı var
2014.09.22 00:00
| | |
5706

Bu sezon ilk kez kurulan Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı Bölgesel Amatör lig müsabakaları ile siftahı yapmaya hazırlanıyor.

Takım Antrenörü İsmail Tarakçı yaptığı açıklamada bugün başlayacak Erkekler Bölgesel Lig Müsabakaları sonunda THF 2.Ligine çıkma şansı yakalamaya çalışacaklarını söyledi.

" İlk kez kurduğumuz Hentbol Takımının Beykoz ilçesine renk katacağını düşünmekteyim. Bölgesel Ligde A1 Grubunda yer alacağız, ve müsabakalarımız büyük bir heyecan ve çekişmeye aday görünmekte. İyi bir kadro oluşturduğumuzu düşünüyoruz. Kadromuzda Süper Lig deneyimli oyuncuların da aralarında bulunduğu 15 sporcumuz yer almakta. Hatta Türk Milli Hentbol Takımınında en fazla yer alan bir isim olan Cengiz Hatırnaz'da kadromuzda bulunmakta. Yalova'da gerçekleşecek Bölgesel Lig maçlarında yer alacağımız A1 Grubunda bizim ile birlikte İstanbul Bahçeşehirspor, Lefkoşa Beşparmakspor, Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Gençlik ve Yalova Belediyespor talımları bulunmakta. A2 Grubunda da 5 takım yer alacak. Gruplarında ilk  2 sırayı alacak ekipler THF 2.Liginde mücadele etmeye hak kazanacak. Biz bu işi başaracağımıza inanıyoruz. Hatta 2.Ligden 1.lige çıkma hedefini kendimize belirledik. Kulüp Başkanımız Muharrem Kaşıtoğlu'nun bizlere olan güvenini boşa çıkarmayacağız" diye konuştu.

Beykoz Belediyespor Hentbol Takımının Yalova'daki müsabaka takvimi de belli oldu. Buna göre Yeşil-Mavili ekip şu rakipler ile karşılaşacak;

22 Eylül Pazartesi-Saat 15.00 Lefkoşa Beşparmakspor-Beykoz Bld.Spor

23 Eylül Salı-Saat 15.00 Beykoz Bld.Spor-Bahçeşehirspor

24 Eylül Çarşamba-Saat 13.00 Tekirdağ Süleymanpaşa Bld-Beykoz Bld.Spor

26 Eylül Cuma-Saat Beykoz Bld.Spor-Yalova Bld.Spor

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Belediyespor, Erkekler, Hentbol, İsmail Tarakçı, Bölgesel Amatör Lig

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"