Toplum

Beykoz’un arabalı vapurunda o araçlara yasak

Beykoz’un arabalı vapurunda o araçlara yasak
08.06.2017 01:18
| | |
6891

Hizmete başlamasının ardından Beykozlu vatandaşların ulaşımında büyük kolaylık sağlayan Çubuklu-İstinye vapurunu artık o araçlar kullanamayacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, tır ve kamyon gibi ağır tonajlı araçların Sirkeci-Harem ile Çubuklu-İstinye arabalı vapurlarını kullanım izinlerinin kaldırdığını bildirdi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Basın Danışmanlığından yapılan açıklamada, ağır tonajlı araçların arabalı vapur kullanımıyla ilgili düzenlemeye gidildiği belirtildi.

İBB Basın Danışmanlığı açıklama yaptı

Açıklamada, "Düzenlemeye göre, tır ve kamyon gibi ağır tonajlı araçların Sirkeci-Harem ile Çubuklu-İstinye arabalı vapurlarını kullanım izinleri kaldırıldı. Ağır tonajlı araçlar, Tarihi Yarımada ve sahil yolu üzerinde oluşturdukları yük nedeniyle arabalı vapurları kullanamayacaklar." ifadeleri kullanıldı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Güncel haber, Çubuklu, İstinye, Arabalı Vapur, Yasak, İBB

reklam
1 Yorum
Celal09.06.2017 12:25:44

3. köprünün geliş gidiş ücretinden dolayı bu tip araçların o köprüyü kullanmaması ve beklenen gelirin sağlanmamasından olabilirmi acaba ? Bu köprüyü yaptırdım istediğim rakamı alarak zorla kullandıracağım daha mantıklı ve gerçekçi açıklama olurdu...

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"