Beykoz'un arabalı vapuruna zam

  • 4
  • 20199
Beykoz'un arabalı vapuruna zam
Beykoz'un arabalı vapuruna zam

Geçtiğimiz aylarda hizmete açılan Çubuklu-İstinye arabalı vapur hattına zam geldi.

Mart ayında deneme seferlerine başlayan Çubuklu-İstinye arabalı vapur hattı, vatandaşların ilgisi sonrası seferlerine başlamıştı. Şoför dahil otomobil ücreti 7 lira ile hizmet veren şehir hatları arabalı vapur hattına zam geldi.

Çubuklu İstinye arasındaki şehir hatları arabalı vapur seferleri için bundan sonraki süreçte araç başına 10 lira ücret alınacak.

Şoför dahil 10 lira olarak belirlenen hatta ekstra yolcu içinde daha önceden belirlenen fiyat değişti. Ekstra yolcu fiyatı da 5 lira oldu.

Vatandaşların oldukça memnun olduğu Çubuklu-İstinye arabalı hattına yapılan zam sonrası talebin düştüğü belirtildi.

Çubuklu-İstinye arabalı vapur hattının güncel ücret tarifesi şu şekilde:

Motosiklet (Şoför dahil): 5 TL
Otomobil (Şoför dahil): 10 TL
Jeep (Şoför dahil): 14 TL
Minibüs, küçük otobüs: 15 TL
Azami Yüklü Ağırlığı 3.500 Kilogramı Geçmeyen ve Yük Taşımak İçin İmal Edilmiş N1 Kategorisindeki Motorlu Taşıt (Şoför Dahil) : 20 TL
Bisiklet (Yalnızca Yolcu ücreti)
Araç içi yolcu: 5 TL

Yolcu (Tam): 2,60 TL
Yolcu (Öğrenci): 1,25 TL
Yolcu (İndirimli): 1,85 TL

Haber Merkezi

Beykoz Nuri Ağabeyini gözyaşlarıyla uğurladı
Önceki Beykoz Nuri Ağabeyini gözyaşlarıyla uğurladı
Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Sonraki Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Yorumlar (4 Yorum)

Uğur (7 yıl önce)

Servis minibüsü ve küçük otobüslerin 15 tl fiyatı varken. Ruhsatta kamyonet yazan panelvan araçlara 20 tl para alıyorlar. Resmen soygun. Araç içi yolcu 5 tl ayrı bir konu zaten

Murat (7 yıl önce)

Kullanmayın arkadaş! Tepkinizi gösterin bir şekilde. Birlikte hareket etmedikçe, birbirimizin fikirlerine saygı göstermedikçe, düz yolda yürüme adabını öğrenmedikçe bizi daha çok güderler.

H.BURAK MERCAN (7 yıl önce)

ayıp ya herşeye zam zam bide araba içindeki bir kişi başı beş lira yaya binen 2,6tl komediye bak o zaman vapura binmeden iner arabadakiler 2 kişi bir kişi fiyatına yaya biner vapur kalkınca arabaya oturur :)

gökhan (7 yıl önce)

cumhuriyet kurulduğundan beri bir beykozlu olarak şu beykoza karşılıksız bir hizmet getiren bir tek Atatürk olmuştur ve açılan bu fabrikalar türkiye ye dünya kapılarını açmıştır ancak onları bile beykozlu vatandaşlardan söküp aldılar. istanbulun incisi beykoz en sorunlu belediyecilik yapılan insanların varlık içinde yokluk çektikleri bir ilçesidir. arabalı vapur daha bir kaç ay geçmesine karşın hemen zammı bastılar Allah bildiği gibi yapsın bunları

Yorum Yaz