Siyaset

Beykoz'un ANAP'lıları buluştu

Beykoz'un ANAP'lıları buluştu
2015.01.03 00:00
| | |
6182

Beykoz'un ANAP'lı eski Meclis Üyesi ve teşkilat üyeleri, Akbaba Sarı Köşk Lokantası'nda buluştu.

Beykoz Belediyesi'nin ANAP'lı eski Meclis Üyesi Adem Öztürk'ün öncülüğünde bir araya gelen 'eski dostlar' arasında Süleyman Ersoy, Zekai Emeç, Tahir Akar, Kamil Çakır, Rafet Şişmanoğlu, Leyla Yılmaz, Aydoğan Demirkıran, Özcan Ege, Nuriye Sarıboğa, Hatice İşgören, Sevim Üçbenli, Gül Özmen, Sabire Kalenderoğlu, Birinci Bingöl ve Av. Yılmaz Tokdemir vardı. Daha önce ANAP'lı Ali Zengin'in Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde ANAP Beykoz İlçe Başkanı olan ve bu görevini uzun süre devam ettiren Tokdemir, bir konuşma yaparak şunları dile getirdi:

"Hiç kimse ANAP'lıları suçlamasın. Recep Tayyip Erdoğan bu günlerine çalışarak gelmiştir. Erdoğan, ilk kez İBB Başkanı olduğunda bizim maddi imkânsızlıklardan dolayı yapamadığımız birçok projeyi tamamlamıştır. Belki bu söylediklerim bazılarınızın hoşuna gitmeyebilir ama daha sonra soru olursa yanıt verebilirim."

Organizasyonu düzenleyen Adem Öztürk de bir konuşma yaparak, şöyle dedi:

"ANAP'lılar olarak birçok kez bir araya gelmek istedik. Çünkü biz bir dönem Beykoz siyasetine yön vermiş insanlarız. Ben, bu arkadaşlık ve dostluğun uzun yıllar devam etmesini istiyorum. Bu gönül sofrasını her ayın ilk Cumartesi günü kurmayı hedefliyoruz. Telefon aracılığıyla ulaşamadığımız arkadaşlarımız oldu. Öyle umuyorum ki, bundan sonraki süreçlerde eksiksiz bir araya geleceğiz."

Sarı Köşk'te ANAP'lı eski üyelerin bir araya geldiği toplantı sonunda sürpriz bir doğumgünü pastası da kesildi. Grup üyelerinden 49. yaşını kutlayan Gül Özmen, sürpriz pastaya dikilen mumlara üfledi ve arkadaşlarına teşekkür etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Süleyman Ersoy, Zekai Emeç, Tahir Akar, Kamil Çakır, Rafet Şişmanoğlu, Leyla Yılmaz, Aydoğan Demirkıran, Özcan Ege, Nuriye Sarıboğa, Hatice İşgören, Sevim Üçbenli, Gül Özmen, Sabire Kalenderoğlu, Birinci Bingöl, ANAP, Yılmaz Tokdemir

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"