Spor

Beykoz'un amatör yıldızı İshak Kuş Paşabahçe'de

Beykoz'un amatör yıldızı İshak Kuş Paşabahçe'de
27.06.2018 13:29
| | |
3267

Beykoz'un İstanbul SAL'deki deneyimli ekiplerinden olan Paşabahçespor, amatörlerin yıldızı denilen İshak Kuş'u renklerine başladı.

2018-19 Sezonu kadrosunu kurma çalışmalarına devam eden Yeşil-Kırmızılı ekip, geçmiş sezonlarda da kadrosunda yer alan yetenekli isimlerden İshak Kuş ile yeni sezon için anlaşmaya vardı. 

Bu güne değin oynadığı tüm takımlarda etkili ve enerjik futbolu ile dikkatleri çeken bir yetenek olan Kuş, yeni sezona yeni bir teknik kadro ve yeni hedefler ile başlama niyetindeki Paşabahçespor ile masaya otururken karşılıklı tekliflerin sunulmasının ardından her iki taraf ortak bir noktada buluşunca anlaşma sağlandı.

Paşabahçespor’a yeniden döndüğü için mutlu olduğunu ifade eden yetenekli isim, ” Önceki sezonlarda da görev yaptığım takımımda çok güzel anılarım var. Tabii ki yeniden dönmek bana heyecan katacaktır. Vedat Ateş Hocam camianın da yakından tanıdığı sevdiği bir isim, kendisi ile Paşabahçespor’da buluşmak güzel. Takımım ile daha önceki sezonlarda Bölgesel Amatör Lige çıkma sevinci yaşamıştık, bu sene neden olmasın. Paşabahçespor her zaman özel, cefakar taraftarları olan bir camia, 2018-19 Sezonunda Şampiyonluk hedefi ile çıkacağımız yolculukta , Allah bizleri muvaffak eder İnşallah, her iki taraf için de hayırlısı olsun ” diye konuştu.

Paşabahçespor Futbol Direktörü Uğur Sakaloğlu ise yaptığı açıklamada, "İshak Kuş kariyeri başarılar ile dolu, Beykoz ilçemizin öz evladı bir futbolcu kardeşimiz. Daha önce de başarılar yaşadığı Paşabahçespor’a dönüş yaptı. Yeni sezonda hedefimiz belli, İshak Kuş’ta takıma büyük fayda sağlayacak bir isim. Hayırlı olsun, aramıza yeniden hoş geldin diyorum” şeklinde konuştu.

İshak Kuş, İstanbul Amatör Futbol Liglerinin "Uğurlu Futbolcuları" arasında yer alan biri isim. Formasını giydiği takımlar ile şampiyonluklar yaşamış bir yetenek. Paşabahçespor, Şile Yıldızspor ve en son olarak geçen sezon İstanbul Süper Amatör Lig Klasman Grubundan Bölgesel Amatör Lige çıkma başarısı gösteren Küçükyalı Yelkenspor Takımlarında başarıya katkı sunan isimlerin başında gelmişti. Bakalım, Amatör Liglerin bu Uğurlu İsmi, yeniden döndüğü Paşabahçespor ile aynı başarıyı tekrarlayabilecek mi?

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Paşabahçespor, İshak Kuş

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"