Beykoz’un amatör kulüplerinde iftar dayanışması

  • 0
  • 1973
Beykoz’un amatör kulüplerinde iftar dayanışması
Beykoz’un amatör kulüplerinde iftar dayanışması
Beykoz’un amatör kulüplerinde iftar dayanışması
Beykoz’un amatör kulüplerinde iftar dayanışması

Beykoz Kulüpler Birliği (BİSK)’in geleneksel iftar yemeği İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri geniş bir katılımla gerçekleşti.

Programa, spor kulüplerinin, değişik sivil toplum kuruluşlarının, siyasi parti temsilcilerinin yanı sıra Beykoz futbol takımında değişik dönemlerde forma giyen isimlerde hazır bulundu.

Cemil Akbay, Lütfü Soyer, Selman Çolak, Kamil Özay, Mustafa Horasan, Recep Gürbaşak, Şenol Fidan, Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Yorulmazlar, Galatasaray’da forma giyen Beykoz’un kaleci antrenörlerinden Hasan Reis’te katılımcılar arasındaydı.

Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir ise programda sitemli bir konuşma yaptı.

Taleplerimiz çocuklarımızı korumak içindi

Özdemir, “Değerli kulüp başkanlarım... Bizler bu dünyada belki işin en zor olan kısmını seçtik. Verdiğimiz mücadele çocuklarımız içindir. Geçtiğimiz beş yıl içerisinde çok zorlandık. Pandemi, deprem bizleri çok yordu. Ancak bizi en çok yoran bizlere değer verilmediğini hissetmekti ki. Bu konuda fazlasıyla üzüldük.  Taleplerimiz hep geleceğimiz olan çocuklarımızı korumak içindi.” dedi.

“Amatör spor camiası kendisine yapılan iyiliği asla unutmaz. Tıpkı bizlerin dokunmuş olduğu çocuklarımızın aradan 40 yıl geçse bile bizleri unutmayacakları gibi. Dokunabildiğimiz her çocuk vatanımıza milletimize devletimize faydalı olma gayreti içinde hayatlarına devam ediyorlar.” ifadelerini kullanan Özdemir, katılımcılara teşekkür etti.

Spor Servisi

 

Beykoz’daki bu ormanda sporun her türlüsü mümkün
Önceki Beykoz’daki bu ormanda sporun her türlüsü mümkün
Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Sonraki Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı