Beykoz'un altın kızı İspanya'dan bronzla döndü

  • Güncelleme: 07.10.2019 20:01
  • Okunma: 1421 kez
  • Yorum: 0
Beykoz'da yetişen ve kariyerinde birçok kez değişik kategorilerde şampiyonlukları olan Berranur Çiftçi bir başarı haberi de İspanya’dan getirdi.
Beykoz'un altın kızı İspanya'dan bronzla döndü

İspanya’nın Marina D’or bölgesinde düzenlenen Avrupa Gençler Taekwondo Şampiyonasının son gününde kızlar 65+ kiloda Tatemiye çıkan Berra Nur Çiftçi bronz madalya kazandı.

Beykoz’un Milli Antrenörü Osman Günaçtı tarafından keşfedilen ve küçük yaşlardan itibaren başarı çıtasını yükselterek Milli Takımda yerini alan Berranur Çiftçi’nin başarısı Beykoz'da sevinç ve gurur ile karşılandı.

Şüphesiz bu başarılı sonucun ardından Milli Sporcumuz ile birlikte en büyük mutluluğu kendisinde büyük emeği olan Osman Günaçtı yaşadı.

Her fırsatta Berranur’un Uluslararası Arenada Şampiyonluklar yaşayacak bir yetenek olduğunu ifade etmekten çekinmeyen Osman Günaçtı, "Berranur her yaş kategorisinde biraz daha üstüne koyarak, emin adımlar ile ilerleyişine devam etmekte. İspanya’dan da başarı haberini bekliyordum, beni yanıltmadı. Kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum" şeklinde konuştu.

Milli Gururumuz Berranur Çiftçi ise İspanya’daki Avrupa şampiyonasının kendi kariyeri açısından çok önemli bir yeri olduğunu ifade ederken, "Milli takımımıza kazandığım Bronz madalya ile puan anlamında katkıda bulunduğum için mutluyum. Önümde daha çok turnuva ve şampiyonalar olacak. İnşallah Şampiyonluklar yaşayacağım." diye konuştu.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz