Beykoz'un akademik kadrosu genişliyor

  • 23.08.2021 18:23
  • Güncelleme: 23.08.2021 18:23
  • Okunma: 5433 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Üniversitesi, yayınladığı ilanla kurum içerisinde istihdam etmek için 40 yeni akademik personel alacağını bildirdi.
Beykoz'un akademik kadrosu genişliyor

Beykoz üniversitesi yaptığı açıklamada, “Üniversitemiz çeşitli bölümlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin ilgili maddelerine göre öğretim üyeleri (profesör, doçent, doktor öğretim üyesi) ve 09.11.2018 tarihli 30590 sayılı Resmî Gazete’de yayınlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümleri uyarınca, öğretim görevlisi / araştırma görevlisi alınacaktır.” şeklinde belirtildi.

“Başvurular ilanın Resmî Gazete’de yayın tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Beykoz Üniversitesi Rektörlüğü, İnsan Kaynakları Müdürlüğü’ne şahsen veya posta yolu ile yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular ve e-posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular için gerekli bilgi, belge ve başvuru şartlarına ayrıca www.ilan.gov.tr insan kaynakları kategorisinden veya www.beykoz.edu.tr adresinden ulaşılabilir.” olduğu vurgulandı.

Son Başvuru Tarihi 31 Ağustos 2021 olarak bildirildi.

İlanın detaylarına linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Üniversite, İlan, Personel, Alım

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz