Beykoz'un 90 günlük bisiklet maliyeti 251 bin 500 TL

  • Güncelleme: 13.09.2019 12:53
  • Okunma: 14442 kez
  • Yorum: 3
Beykoz Belediyesi tarafından 90 günlük süre ile ihale edilen Temel Bisiklet Eğitimi ve Organizasyon Turlarının günlük maliyeti 2 bin 794 TL.
Beykoz'un 90 günlük bisiklet maliyeti 251 bin 500 TL

Beykoz Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü'nün 9 Ağustos 2019 tarihinde  2019/377151 kayıt numarası ile açmış olduğu  Temel Bisiklet Eğitim ve Bisiklet Turları Organizasyonu ihalesi 21 Ağustos 2019 günü sonuçlandı.

Pazarlık usulü yapılan hizmet alımı ihalesi  251 bin 500 TL'ye tamamlandı.

90 gün süre ile 251 bin 500 TL'ye ihale edilen eğitim ve organizasyonun günlük maliyeti 2 bin 794 TL olarak hesaplandı.

Temel Bisiklet Eğitimi 90 günlük süre için programlandı...  20 Ağustos da başlayan eğitim programının, Beykoz Belediyesi'nin yeni ihale yapmaması durumunda 31 Ekim'de tamamlanacağı öğrenildi.

Pazartesi günleri hariç her gün 11.30 - 19.00 saatleri arasında yapılan bisiklet eğitimlerine ve yine pazar günleri yapılan bisiklet turlarına gün içinde çok da ilgi olmuyor.

Okul saatleri dışında küçüklerin yanı sıra büyüklerin de zaman zaman görüldüğü program için Beykoz Belediyesi günlük olarak bir asgari ücretten fazla para ödüyor.

  

Öğrenmenin yaşı yok prensibiyle, eğitim sayesinde çocukların yanı sıra daha önce hiç bisiklet kullanmamış olan ilçe sakinleri de bisiklet kullanmayı öğreniyor.

Bisiklete binmeyi çok arzu ettiğini belirten 43 yaşındaki Makbule Şık’ın azmi ve bisiklet öğrenmedeki ilk günkü başarısı, herkesi şaşırttı.

Makbule Şık: Paşabahçe (43)

Ben hayatımda bisiklete hiç binemedim. Çok korkuyordum önceleri. Hatta çekinirdim. İçimde bir ukdeydi. Belediyemizin bu uygulamasını görünce başladım ve çok mutlu oldum. Kendime güvenim geldi. Ben yaptım, başardım, dünyalar benim oldu. Allah razı olsun eğitimciler çok ilgili, teşekkür ediyorum. Çok da talep edilen bir şey gördüğüm kadarıyla.

Aysel Yüce: Çiğdem Mah. (46)

Arkadaşlarımı izlemeye geliyordum. Teşvik ettiler beni de ve onların sayesinde buraya gelmeye karar verdim. Yeni öğreniyorum bisiklet kullanmayı. Hocalarımız çok iyi öğretiyor, güven vererek bizleri motive ederek bize yaklaşıyorlar. Her geçen gün tam anlamıyla öğrenmeye başladım.

Duru Gültekin: Ortaçeşme (6)

Eğitim alanına dedemle birlikte geliyorum. Öğrenmeyi çok istiyordum, iyi ki öğretmenimiz var, bisiklet eğitimimiz var, çok keyif alıyorum, bisikleti kullandıkça mutlu oluyorum. Arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Çok teşekkür ediyorum başkan amcamıza.

Bisiklet kullanırken eğitimciler tarafından öncelikle katılımcının güvenliği açısından kask takılıyor, sonrasında kişinin vücut yapısı ve bedenine göre bisiklet aparatları ayarlanarak kullanıcıya dengede durma duruşu kazandırılıyor, kondüsyona göre de eğitime geçiliyor.

Beykoz Belediyesi'nin 90 günlük süre ile 251 bin 500 TL'ye ihale ettiği bisiklet eğitim ve organizasyonları programını, İstanbul Sultangazi'de faaliyet gösteren bir firma  yürütüyor...  

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, İhale, Bisiklet

Yorumlar (3 Yorum)

Demokles (1 yıl önce)

Kayıt açıldığı (telefona belediyeden mesaj geldiği ilk gün)kayıt ettirdik çocuğumuzu hala arayacaklar.madem böyle bir etkinlik yapıyorsun şov olsun diye yaşlı insanlara yaz tatilinde eğitim vereceğine,yaz tatilinde çocuklara verirsin eğitimi okul açılıncada yaşlılara.he unutmadan irtibat numarası diye verdiğiniz numaradaki bayan arkadaş konudan bi haberdi.hangi saatlerde hangi günlerde eğitim olacağını bilmiyordu

Mustafa (1 yıl önce)

Beykozun cocuk acile ihtiyacı var.belli bi saate kadar olması yeterli değil. Beykozun imara ihtiyacı var.yillardir villadan başka bi imar verilmiyor. Beykozun metroya ihtiyacı var ki adını bile söyleyen yok.

Yigit (1 yıl önce)

Şu belediye başkanına en son yapılması gereken durumu göz boyamak için kullanmasın beykoz iş aş istiyor imar istiyor düzenli yapılar istiyor alışveriş merkezi sinema tiyatro sosyal faliyetler istiyor artık çalışın

Yorum Yaz