Beykoz'un 8 büyük mahallesine elektrik kesintisi

  • Güncelleme: 11.10.2020 13:51
  • Yorum: 0
Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.'den yapılan duyuruya göre 12 Ekim günü Beykoz'un büyük mahallelerinin sekizinde elektrik kesintisi uygulanacak.
Beykoz'un 8 büyük mahallesine elektrik kesintisi

AYEDAŞ'tan yapılan duyuruya göre Beykoz'un bazı mahallelerinde 12 Ekim Pazartesi günü planlı bakım onarım çalışmaları kapsamında elektrik kesintisi yapılacak.

Bakım onarım çalışmaları kapsamında 12 Ekim Pazartesi günü, 15.00-16.00 saatleri arasında Elmalı Mahallesinde Hasan Ağa Çıkmazı, Ersin Çıkmazı, Narince, Sancaktar, Obruk Çıkmazı, Emlak ve Gökyüzü Sokaklarına elektrik verilemeyecek.

Aynı gün içerisinde 09.00-10.30 saatleri arasında Riva Mahallesi Bulanık Çıkmazı, Gelişim Çıkmazı, Şehit Cemil Çakır, Şehit Levent Birben, Alsancak Çıkmazı, Şehit Mehmet Ali Şener, Feride ve Çaylık sokaklarında elektrik kesintisi yapılacak.

Cumhuriyet Mahallesinde 13.00-14.00 saatleri arasında Beykoz 1, Gardenya Çıkmazı, Reşadiye, Tambur Çıkmazı, Turuplu ve Bozhane Yolu sokaklarında kesinti yaşanacak.

İshaklı Mahallesinde de 11.00-12.00 saatleri arasında Rüzgarlıbahçe, Trabzon, Balkon ve Kemençe Çıkmazına enerji akışı sağlanamayacak.

Aynı gün içerisinde 09.00-18.00 saatleri arasında Elmalı Mahallesinde Kalecik Çıkmazı, Olgun Çıkmazı, Keser, Lazanya, Nağme Çıkmazı, Mani Çıkmazı, Beyazgül Çıkmazı, Beşik Çıkmazı ve Beka Çıkmazında elektrikler kesilecek.

Göksu Mahallesi Dr. Ömer Besim Paşa Caddesine 09.30-18.00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacak.

Aynı saatlerde Yenimahalle Mahallesi Ortaköy Çıkmazı, Havza, Dr. Ömer Besim Paşa, İlham Çıkmazı, Ergül, Alıç Çıkmazı, Tepebaşı Çıkmazı, Hınıs Çıkmazı, Kıble Çıkmazı, Çatal Çıkmazı, Nakış, Yekta Çıkmazı ve Birader Çıkmazına da enerji verilmeyecek.

Planlı kesinti nedir?

Planlı kesinti, şirketimizin enerji dağıtım sektöründe faaliyet göstermiş olduğu il ve ilçelerde bakım, onarım ve yeni tesis çalışmaları gibi nedenlerle önceden planlanmış bir müdahale ile yapılan enerji kesintileridir. 

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz