Beykoz'un 6 mahallesinde elektrik kesintisi

  • 0
  • 6925

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.'den yapılan açıklamaya göre 10 Şubat 2022 günü Beykoz'un 6 mahallesinde elektrik kesintisi yapılacak.

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım Şirketi (AYEDAŞ) yarın Beykoz'un Acarlar, Bozhane, Çubuklu, Göllü, Kanlıca ve Riva Mahallelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Şebeke iyileştirme çalışmaları kapsamında 10 Şubat 2022 Perşembe günü Acarlar Mahallesi'nde sabah 09.30 ile öğleden sonra 15.30 saatleri arasında Martı, Pelikan, Arıkuşu, Kuğu, Martı ve Yelkovankuşu Sokaklarına elektrik verilemeyecek.

Sabah 09.30ile 12.30 saatleri arasında Bayırbaşı, Göllü, Kapadokya, Fedakar Çıkmazı, Park Çıkmazı, Kılıçlı, Çarşı, Gönen, Kuyubaşı, Seydişehir ve Bakkal Çıkmazı sokaklarında elektrik kesintisi uygulanacak.

Çubuklu Mahallesi'nde sabah 10.00 ile akşam 18.00 saatleri arasında Rıfat Paşa, Sazak, Şahinbey Çıkmazı, Ergani Çıkmazı ve Hıdiv Kasrı Sokaklarında da bakım onarım çalışmaları kapsamında planlı kesinti yapılacak.

Göllü Mahallesi'nde 13.00-16.00 saatleri arasında Göllü, Baraj Yolu, Yardımsever, Vakıf, Dayıbey, Dereboyu Yolu ve Zıpkın Sokaklarına enerji verilemeyecek.

Kanlıca Mahallesi'nde de sabah 10.00 ile akşam 18.00 saatleri arasında şebeke iyileştirme çalışmaları kapsamında Rıfat Paşa, Sazak, Şahinbey Çıkmazı, Ergani Çıkmazı ve Hıdiv Kasrı sokaklarına enerji akışı sağlanamayacak.

Riva Mahallesi'nde de yine sabah 09.30 ile öğleden sonra 15.30 saatleri arasında Sürat, Öğüt, Çark, Kaş, Mehmetçik, Makara, Erdener, Malazgirt, Meftun, Hikmet, Filiz, Gül, Yedi Veren, Cumhuriyet, Polen, Millet, Bozacı, Kayseri, Kale ve Denge sokaklarına da şebeke bakım onarım çalışmaları kapsamında planlı olarak elektrik akışı sağlanamayacağı bildirildi.

Kurumdan yapılan duyuruda ilçe genelinde yapılan şebeke bakım onarım çalışmaları nedeniyle planlı kesintilerin periyodik olarak devam edeceği hatırlatıldı.

Haber Merkezi

Beykoz Tokatköy'e 776 konut ve 47 iş yeri yapılacak
Önceki Beykoz Tokatköy'e 776 konut ve 47 iş yeri yapılacak
Beykoz CHP'ye döner mi?
Sonraki Beykoz CHP'ye döner mi?
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz