Beykoz’un 5 siyasi parti ilçe başkanı toplandı

  • 0
  • 7015

İHH Beykoz Temsilciliğinin organize ettiği akşam yemeğinde 5 siyasi parti ilçe başkanı aynı masada toplandı.

İHH Beykoz Temsilcisi Ekrem Tuncer’in daveti üzerine Kavacık Et Mangal Restoranda bir araya gelen ilçe başkanlarına İHH’nın yurt dışı ve yurt içi yardım çalışmaları hakkında bilgi verildi. Basına kapalı olarak yapılan toplantıda, İHH’nın ülke sınırlarındaki kamplarına yapılabilecek ziyaretlerin planlanması üzerinde de durulduğu öğrenildi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, MHP İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, İYİ Parti İlçe Başkanı Akif Taşdemir, Deva Partisi İlçe Başkanı Hikmet Baki ve Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Tuncay Karadeniz’ın katıldığı akşam yemeğinde ilçe başkanlarının samimi sohbetleri dikkati çekerken, ülke gündemine ilişkinde değerlendirmelerde bulunuldu.

İHH Beykoz Temsilcisi Ekrem Tuncer, İHH’nın siyasi hiç bir yönünün olmadığını ifade ederek, “ilçe başkanlarımız sağ olsunlar davetimize icabet ettiler. İHH’nın gerek kurban bayramı kampanyası gerekse diğer çalışmalarıyla ilgili kendilerine bilgi aktarımında bulunduk” ifadelerinin kullandı.

İHH’nın toplumun tüm kesimlerinden elde ettiği imkanları dil, din, ırk ayrımı gözetmeksizin herkese ulaştırmaya çalıştığını ifade eden Ekrem Tuncer, “tüm siyasi partilerimiz İHH’ya sahip çıkmalıdır” dedi.

Ekrem Tuncer, diğer siyasi parti ilçe başkanlarının da toplantıya davet edildiğini ve daha önceden planlanan programları nedeniyle katılamadıklarını dile getirdi.

Haber Merkezi

Uyarılar peş peşe.. Beykoz'a fırtına geliyor
Önceki Uyarılar peş peşe.. Beykoz'a fırtına geliyor
Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Sonraki Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi