Beykoz’un 4. Başkan yardımcısı Fidan Gül

  • 2
  • 4706
Beykoz’un 4. Başkan yardımcısı Fidan Gül

Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseler, 4. Başkan Yardımcısını atadı. Köseler, Beylikdüzü Belediyesi Kreş Müdürü Fidan Gül’ü tercih etti.

Mahalli İdareler Seçimleri’nde AK Parti’den 1433 oy fazla oy alarak seçilen Alaattin Köseler, 4. Başkan yardımcısını tercih etti.

Köseler, Beylikdüzü Belediyesinde Başkan Yardımcılığı, Kültür Müdürlüğü ve Kreş Müdürlüğü yapan Fidan Gül’ü Başkan Yardımcısı olarak atadı.

Gül, birkaç gün içerisinde görevine başlayacak.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı olarak atanan Gül, İmamoğlu hakkında Beylikdüzü Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde “ihaleye fesat karıştırma” iddiasıyla açılan davada, 'ihale yetkilisi' olarak sanık sıfatıyla yargılanıyor.

Fidan Gül kimdir?

1979’da Elazığ’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Elazığ’da tamamladı. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü’nü kazandı, 2001 yılında bölümünden mezun oldu. 2001-2002 yıllarında İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Eğitim Bilimleri (Pedagojik Formasyon) Tezsiz Yüksek Lisans yaptı, o dönemde aynı zamanda Küçükçekmece İsmet Aktar Anadolu Teknik Lisesi’nde Tarih Öğretmeni olarak çalıştı.

2012-2013 yılları arasında İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında Tezsiz Yüksek Lisans yaptı. 2002-2014 yılları arasında Küçükçekmece, Beylikdüzü ve Bakırköy’de çeşitli dershanelerde ve özel okullarda Eğitim Yöneticiliği yaptı. 2014 yılında Beylikdüzü Belediyesi'nde Kültür ve Sosyal İşler Müdürü olarak görev yaptıktan sonra 2017 yılında Spor İşleri Müdürlüğü’ne atandı.

Fidan Gül, 2023 yılından itibaren Kreş Müdürü olarak görev yaptı.

Gül, Mayıs 2024’te Köseler tarafından Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı olarak atandı.

Haber Merkezi

Taciz iddiası Beykoz’u salladı… Şüpheli tutuklandı
Önceki Taciz iddiası Beykoz’u salladı… Şüpheli tutuklandı
Beykoz Tokatköy’de dönüşüm konutları hangi aşamada
Sonraki Beykoz Tokatköy’de dönüşüm konutları hangi aşamada
Yorumlar (2 Yorum)

dato (2 hafta önce)

Alattin de beykozlu güya ama ataşehirde oturuyor. beykozda adam yoktu başkan yardımcısını beylikdüzünden getiriyor.

BEYKOZ (2 hafta önce)

ALAATTİN HANİ BEYKOZ'U BEYKOZLULAR YÖNETECEKTİ.! YAZIKLAR OLSUN...

Yorum Yaz