Beykoz’un 2. Amatör ekibi, Boğaziçi 1907

  • 0
  • 2389
Beykoz’un 2. Amatör ekibi, Boğaziçi 1907

Beykoz Amatör Spor Kulüplerinden Boğaziçi 1907 Kulübü 2. Amatör Ligde mücadele etme kararı aldı. Bu doğrultuda teknik ve idari yönetim de belirlendi.

Beykoz ekibinde takım ntrenörü İrfan Avşar olurken genel kaptanlık görevine ise Ahmet Dedeoğlu getirildi.

Boğaziçi 1907 Spor Kulübü Başkanı Okan Yiğit son gelişmeler ile ilgili kamuoyunu bilgilendirirken hedeflerini ise 1. Amatör Lig olarak belirlediklerini ifade etti.

Yiğit yaptığı açıklamada, "İrfan Avşar yönetimindeki takımımıza güveniyoruz. Şu ana kadar yaptığımız temaslar neticesinde birçok oyuncu ile prensipte anlaşmış durumdayız" diye konuştu.

Beykoz ilçesinde başarılı bir futbolculuk kariyeri sonrasında İncirköyspor, Anadoluhisarı İdmanyurduspor, İstanbul Kemahspor, Ümraniye Hekimbaşıspor takımlarında Teknik Sorumlu olarak görev yapan İrfan Avşar anlaşmanın her iki taraf için hayırlı olması dileğinde bulunurken, "Yepyeni bir takım  ve yepyeni bir heyecanla yola çıktık. Kadromuzu oluşturmaya başladık. Tabii ki halen devam etmekte olan ve deprem hadisesi nedeni ile ara verilmiş bir lig de var. Değişik Süper Amatör ve 1.Amatör Lig takımlarında görüştüğümüz, bu sezon bizim ile olma yolunda anlaşmaya vardığımız kardeşlerimizin mevcut takımlarındaki sezonun tamamlanmasını da bekliyor olacağız. Ben şahsen çok güzel ve izleyenlerden olumlu dönüş alacağımız bir kadro kurulduğu kanaatindeyim" diye konuştu.

Spor Servisi

Aile Bakanlığından Beykoz'da depremzede çocuk evi açıklaması
Önceki Aile Bakanlığından Beykoz'da depremzede çocuk evi açıklaması
Çavuşbaşı Spor Kulübü Kongresi yapıldı
Sonraki Çavuşbaşı Spor Kulübü Kongresi yapıldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz