Güncel

Beykoz Ülkü Ocaklarından Başkan Aydın’a ziyaret

Beykoz Ülkü Ocaklarından Başkan Aydın’a ziyaret
24.04.2019 17:23
| | |
10067

Foto galeri

Beykoz Ülkü ocakları Başkanı Serdar Aytaç ve Yönetim Kurulu Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Ülkü Ocakları Başkanı Aytaç, Belediye Başkanı Murat Aydın’a hayırlı olsun dileklerini iletirken Beykoz gençliğinin başta bağımlılık olmak üzere sorunlarını ifade ederek, bu alanda yapılacak her türlü çalışmaya destek olacaklarını söyledi. Aytaç sporcu gençlerin de daha geniş imkânlara kavuşmaları yönünde ciddi çalışmalara ihtiyaç olduğunu ifade etti.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Ülkü ocaklarının yapacakları projeleri her zaman açık olduğunu ifade ederek bu konularda birlikte çalışabileceklerini belirtti. Aydın, Ülkü Ocakları’nın, vakıf olması nedeniyle özellikle yer konusunda daha iyi imkânlara sahip olması gerektiğini söyledi. Murat Aydın bu konuda belediye olarak ellerinden geleni yapacaklarına ifade etti.

Beykoz’un geleceğine yönelik çok önemli projeleri olduğunu belirten Belediye Başkanı Murat Aydın gençlerin bu noktada çok önemli rolleri olacağını ve Beykoz gençliğinin temsilcisi olan tüm kurum ve kuruluşlarla birlikte çalışmak istediklerini ifade etti.

Aytaç ziyaretin sonunda Belediye Başkanı Murat Aydın’a, Cumhur İttifakı’nı sembolize eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin birlikte çekilmiş fotoğrafını hediye etti.

Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Ülkü Ocakları, Ziyaret, Murat Aydın, Serdar Aytaç

reklam
1 Yorum
Semih yeşilbaş25.04.2019 00:08:29

Serdar aytaç başkanıma cıkmıs oldugu bu yolda başarılar diliyoruz.Önü ap açık her daım yanındaız

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"