Beykoz’u spor kenti yapacak

  • 0
  • 7595

Beykoz Belediyesi Spor Kulübü bu yıl yaptığı yatırımların karşılığını görmeye başladı.

Beykoz belediye başkan yardımcısı ve aynı zamanda Beykoz Belediyespor külübü başkanı  Muharrem Kaşıtoğlu Beykoz'u bir spor kenti yapmaya  kararlı. Beykoz gençlik geliştirme projesi kapsamında ilk yılı olmasına karşın  şu anda yaklaşık 200 öğrenci hentbol okullarında eğitim aldığını söyledi. 

Hiç bir ücret alınmadan verilen kurslarda ulaşım ve malzemede Beykoz Belediyesi tarafından sağlandığına dikkat çeken Kaşıtoğlu şöyle konuştu. “A takımlar seviyesinde ise voleybol ve hentbol takımları özellikle göze batıyor. Bu sene ilk kez kurulan erkek hentbol takımı 1.Lige yükselme mücadelesi veriyor ve şu an final grubuna kaldı, bayan voleybol takımı ise yine 2. Lig’e yükselme yolunda çok avantajlı bir konumda”

Başkan Kaşıtoğlu, “her ne kadar A takımlar seviyesinde çok başarılı olsak ta asıl hedefimiz çocuklarımıza spor yaptırmak” dedi. 

“Özellikle kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve yakın zamanda Beykoz’dan yetiştireceğimiz çocuklarımızla A takımımızı oluşturarak milli takımlarımıza ve ülkemize yararlı gençler yetiştirebilmek amacımız…  Özellikle hentbolda bir marka” şeklinde konuşan Kaşıtoğlu, A takımına Avrupa kupası hedefi çizdi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in büyük desteğini alarak bu aşamaya geldiklerini vurgulayana Kaşıtoğlu, konuşmasında Yücel Çelikbilek in spor sevgisine dikkat çekti. Halen İsmail Tarakçı ve Akın Yenigün gibi iki önemli milli takım antrenörünü de kadrosunda barındıran Beykoz Belediyespor yatırımları ile herkesin dikkatini  çekmeye devam ediyor.

Spor Servisi

Beykozlu iş adamı Galip Öztürk yeniden yargılanacak
Önceki Beykozlu iş adamı Galip Öztürk yeniden yargılanacak
Beykoz'da çocuğunu kemerle gezdiren anne gündem oldu
Sonraki Beykoz'da çocuğunu kemerle gezdiren anne gündem oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz