Spor

Beykoz’un kızları yarı final yolunda

Beykoz’un kızları yarı final yolunda
04.04.2017 20:34
| | |
3069

İstanbul Minik Kızlar Voleybol liginde mücadele ettiği ilk yıl çeyrek final grubuna kalmayı başaran Beykoz Voleybol Kulübü'nün rakipleri belli oldu.

Beykoz Voleybol Kulübü çeyrek final grubunda Balkan Yeşilbağlar Spor Kulübü(B) ,Boğaziçi Spor Kulübü (A), ES Spor Kulübü (A), ES Spor Kulübü(B) Akademi İstanbul Spor Kulübü (B) takımlarıyla beraber C grubunda mücadele edecek.

Grupta ilk iki sırada yer alan takımlar yarı finale yükselecek. Sancaktepe Yenidoğan Kapalı Spor Salon'unda oynanacak maçlarda Beykoz Voleybol Kulübü ilk mücadelesinde 8 Nisan Cumartesi saat 14.30'da ES Spor Kulübü (A) takımıyla karşı karşıya gelecek.

Beykoz Voleybol Kulübü ikinci maçında yine 8 Nisan Cumartesi günü saat 16.00'da Akademi  İstanbul Spor Kulübü (B) takımıyla karşılaşacak.

Rakiplerinin belli olmasından  sonra açıklamalarda bulunan Beykoz Voleybol Kulübü Baş Antrenörü Bektaş Durmaz, "Zor bir grupta mücadele edeceğiz. Grubumuzda geçen yıl Türkiye Şampiyonasına katılan iki takımda bulunmakta. Diğer takımlarda iyi takımlar. Bizim takımımızda çok iyi bir takım. Oyuncu olarak hiç bir eksiğimiz yok. Oyun anlamında da bir eksiğimiz olmadığını görüyorum. Tecrübe anlamında bizden daha tecrübeliler. Grupta zorlu maçlar oynanacak. Bizde en az gruptaki diğer takımlar kadar iddialıyız. Gününde olan ve daha çok isteyen istediğini alacak. Amacımız ilk iki sırada yer alarak yarı finale çıkmak. Çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürüyoruz." ifadelerini kullandı.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"