Beykoz’u İstanbul Sinop’a Yorulmazlar hazırlayacak

  • 17.03.2020 17:51
  • Güncelleme: 17.03.2020 17:54
  • Okunma: 9277 kez
  • Yorum: 0
İstanbul Süper Amatör Lig Klasman A Grubunda mücadele eden Beykoz 1908 A.Ş. takımında, Mehmet Yorulmazlar dönemi resmen başladı.
Beykoz’u İstanbul Sinop’a Yorulmazlar hazırlayacak

Boğaziçi Ekibinde Klasman Grubunda ilk iki haftada Ted İstanbul Koleji ve Nişantaşıspor karşılaşmalarında alınan mağlubiyetlerin ardından Teknik Sorumlu Aydın Dursun ile yollar ayrılmıştı.

Sarı-Siyahlı Yönetim mevcut alternatif isimler içinden Mehmet Yorulmazlar’da karar kılarken  dün (Pazartesi) bunu kamuoyu ile paylaşmıştı.

Hafta sonunda İstanbul Sinopspor ile Klasman Grubundaki 3. maçına çıkacak olan Beykoz 1908 A.Ş. Takımının antrenmanı öncesinde Kulüp Başkanı Zeki Aksu, tesislerdeki soyunma odasında yaptığı açıklama ile yeni döneme ait beklentilerini futbolculara aktarıp teknik kadroyu tanıttı.

Başkan Aksu, takımın Bölgesel Amatör Lige çıkma şansını kesinlikle kaçırmadığına dikkatleri çekerken, “hatırlanacağı üzere grup maçlarımızda da bu sürecin bir benzerini yaşamış, özellikle farklı mağlup olduğumuz Ataşehir Çamolukspor karşılaşmasının ardından ortaya koyulan görüntünün ardından Klasman Grubuna kalmayı başarmıştık. Şimdi Klasman Grubuna iki mağlubiyet ile başlamış olmamız camiada üzüntü ve hayal kırıklığına neden olmuş olabilir. El birliği ile bu süreci atlatıp İstanbul Sinopspor karşısında yapacağımız patlama ile gerçek hüviyetimize döneceğiz. Grupta yer alan takımların bir birleri ile yapacakları maçlar olacak. Biz kendi maçlarımıza odaklanıp toplayabildiğimiz kadar puan toplamak zorundayız. Bunu başaracağız, 1-2 olmasa bile mutlak surette en azından grubumuzu 3.sırada tamamlayıp diğer etaplarda oynamaya hak kazanacağımıza eminiz” diye konuştu.

Beykoz 1908 A.Ş. Takımı yeni Teknik Sorumlusu Mehmet Yorulmazlar ise 10 yıl önce burada yaptığı konuşma ile veda ettiği Beykoz 1908 Takımına geri dönmekten mutlu olduğunu söylerken, “Bu görev daveti geldiğinde, Beykoz ilçemizdeki spor camiasının her kademesinden toplumun değişik kesimlerinden, değerli isimler ile istişareler yaptık. Birçok Kulüp Başkanımız ve yöneticiler, antrenör arkadaşlarım taşına altına elimi koymam gerektiği konusunda destek verici beyanlarda bulundular. İnşallah ortaya çıkan bu durumu takım olarak güzel bir dönüş ile lehimimize çevireceğiz. Yeter ki futbolcu kardeşlerim, camia bu işe inansın. Bu güne kadar görev yaptığım kulüplerde aynı sıkıntılı süreçleri Beykoz 1908’deki dahil yaşadık, bize güvenenlerin umutlarını boşa çıkarmadık, İnşallah bu kez de öyle olacak. Kaybedilmiş bir şey yok, Klasman Grubu maçları her zaman sürpriz sonuçları da beraberinde getirmiştir. İstanbul Sinopspor maçına yüzde yüz konsantre çıkacağız. Ülkemizde de yaşanan önemli bir Virüs problemi var, bizim her zaman itici gücümüz olan binlerce taraftarımızdan mahrum maçlara çıkıyoruz. Ancak yürekleri bu takımın başarısı için atan binlerce sevenine mutlu anları da hep birlikte yaşatmak zorundayız.”  şeklinde konuştu.

Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımı yapılan bu konuşmaların ardından Beykoz Stadında çıktığı antrenmanda oldukça hırslı ve istekli bir görüntü çizdi. Yapılan yarım saha maçlarında ortaya konan görüntü takımın yeni teknik patronu Mehmet Yorulmazlar’ı fazlası ile sevindirdi.

Antrenman sonrasında ise Sarı-Siyahlı futbolcular baklava sürprizi ile neşeli idmanı tatlandırmış oldular.

Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımında Mehmet Yorulmazlar’ın yardımcılıklarını , UEFA B Lisans Sahibi Eyüp Uğur ile bu sezon Soğuksuspor takımında Mustafa Ülker ile birlikte görev yapan Mehmet Aydın yapacak. Kaleci Antrenörü Yunus Ulucan ise görevine devam edecek.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz