Beykoz'u anlatmaya bir dakika yetmez

  • 21.06.2021 17:51
  • Güncelleme: 21.06.2021 17:55
  • Okunma: 3747 kez
  • Yorum: 2
Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, yaptığı paylaşımla vatandaşları ilçeyi ziyaret etmeye davet etti.
Beykoz'u anlatmaya bir dakika yetmez

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, sosyal medya platformlarında yaptığı paylaşımla vatandaşları ilçeyi ziyaret etmeye davet etti.

Paylaştığı video içerikte Beykoz'un tarihine dikkati çeken Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, ilçede tarımdan spora kadar birçok etkinliğin gerçekleştirildiğini ifade etti.

Aydın paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"İstanbul'un saklı cenneti, Boğaz'ın incisi... Beykoz'u anlatmaya 1 dakika yetmez. Gelip görmeli, kendiniz keşfetmelisiniz."

Murat Aydın ayrıca #BeykozÇokGüzel hastagini de kullandı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Murat Aydın

Yorumlar (2 Yorum)

Query (1 yıl önce)

2024 secimlerinde gelip sakin imar isinini cozecegiz demeyin. Siz yandaslariniza ve kendinize muslumansiniz. Umarim Beykoz'da yaşayanlar bunu artik gorurdur. inanin biktim artik murat aydinin gereksiz sacma sapan paylasimlarindan belediye baskani mi sosyal medya fenomenimi anlayamadim

Beykozlu. (1 yıl önce)

Öncelikle bu hasgtah ile ilgili birşey söylemek istiyorum 2 senedir beykoz cok güzel beykoz çok güzel diyip soyleniyorsunuz.ya allah aşkına bilen zaten biliyor goren zaten görüyor belediyemisniz reklam ajansı mi belli degil yeter ya sabah aksam o guzel bu güzel  milletin onca sorunu var onu çözün. yok yeşil yok deniz yok o yok b.madem okadar doğa aşağısınız nun okullarının karşı orman talan edildi haberiniz varmi içerde yuzlerce agac katledildi nerde belediye nerede cevre koruma nerede orman işletme nerede nerede sıradan vatandaş bi civi çaksa kapisinin onunden bi agac kesse ozel harekatından ozel güvenliğine zabıtasına varincaya kadar milletin kapisina yığarsınız 2 sene geçti bir tane beykozun net sorunu çözdük diye paylaşım yapin ya bi tane. secim zamanı ilk işimiz imar dediniz her kahvede cumhurbaşkanı beni gonderdi imari ben cozucem diye kapi kapi bunu soylediniz şimdide  cikmisniz imar işini cozduk ruhsat aşamasına geldik diyorsunuz doğru ruhsat verceginiz yer 553 villa ve onun icinde yer alan Avm inşaatına ruhsat verceksiniz bakalım 2024 seçiminde beykoz halkina ne diyerek oy alıcaksınız. Son sözüm reklam ajansı olmaktan çıkın aslı görevinize dönün...

Yorum Yaz