Spor

Beykoz’u Abana da temsil edecekler

28.07.2015 23:22
| | |
4583

Türkiye Su Jeti Şampiyonası’nın üçüncü ayağı 1-2 Ağustos tarihlerinde Kastamonu Abana'da yapılacak. Şampiyonaya Beykoz'un sporcularda katılacak.

Kastamonu Valiliği ve Abana Belediyesi’nin desteğiyle Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun ev sahipliğinde düzenlenecek yarışlar ilk kez Abana sahilinde gerçekleştirilecek.

Bu spor dalında ilçemizi temsil eden ve bu güne değin kazandığı başarılar ile göğsümüzü kabartan Su Jeti Spor Kulübü çalışmalarını tamamlamak üzere. Kaan Şanver Yönetimindeki takım Abana etabına oldukça iddialı gidecek. Takım Sorumlusu Şanver yaptığı açıklamada, "Bundan önceki etaplarda olduğu gibi Abana etabında da değişik kategorilerde şampiyonluklar yaşamak istiyoruz. İyi bir antrenman süreci yaşadık. Beykoz'a yeni başarılar ile dönmek istiyoruz" şeklinde konuştu.

Yarışlar, 31. Abana Kültür, Sanat ve Deniz Şenlikleri Festivali kapsamında yapılacak ve adrenalin severleri bir araya getirecek. Festivale katılan vatandaşlar sporcuların sujeti ve flyboard ile şovlarına tanıklık edecek. On ilden yaklaşık 40 sporcu Abana sahillerinde dereceye girebilmek için büyük bir performans sergileyecek.

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Kastamonu, Abana, Su jeti, Kastamonu Valiliği, Beykoz Belediyesi, Kaan Şanver

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"