Beykoz U-15 takımı Türkiye Şampiyonasına hazır

  • Güncelleme: 13.05.2018 18:00
  • Okunma: 4259 kez
  • Yorum: 0
Önümüzdeki hafta başlayacak olan Türkiye Şampiyonası müsabakalarında Beykoz'u temsil edecek Beykoz 1908 A.Ş U15 takımı hazırlıklarını tamamladı.
Beykoz U-15 takımı Türkiye Şampiyonasına hazır

Sarı-Siyahlı ekibin Futbol Akademisi Sorumluları Balıkesir'e gitmeden önce son mesajlarını Dost Beykoz vasıtası ile verdi.

17-20 Mayıs Tarihleri arasında Balıkesir İlinde gerçekleşecek olan Türkiye Şampiyonası Grup maçlarında Sarı-Siyahlı ekibin rakipleri de belli oldu.

Beykoz 1908 dışında İstanbul’dan grupta yer alan ikinci takım Sahilspor olurken, diğer takımların ikisi İzmir temsilcileri olan Çiğli Belediyespor ve Forbes Torbalıspor, birer tanesi ise Kütahya Temsilcisi Yeşilayspor ve Çanakkale İli Temsilcisi Hastane Bayırı SK oldu.

Beykoz 1908 A.Ş. Altyapı Futbol Akademisi Başkanı Gökhan Karagöz, U15 Yaş Grubunda Türkiye Şampiyonasında İstanbul’u temsil edecek 16 Takımdan biri olmalarının yanı sıra Beykoz'un tek temsilcisi olmanın farklı bir gurur yaşattığını söylerken, "Biz sezon başında U15 Yaş Grubunda oldukça iddialı mesajlar vermiş idik. Hedefimizin ilk aşamasını Grup Şampiyonluğu yaşayarak ve Türkiye Şampiyonasına da kalarak gerçekleştirmiş olduk. Şimdi hedefimiz Balıkesir grubundaki karşılaşmalarda başarılı olup, bir üst tura adımızı yazdırmak. Takımdaki futbolculara güveniyoruz. Onlar kadar bizde heyecanlıyız. Beykoz’daki son antrenmanımızı yaptıktan sonra Balıkesir’e gideceğiz." diye konuştu.

Beykoz 1908 U15 Takımı Antrenörü Bülent Cömert ise yaptığı açıklamada, “Önümüzdeki hafta içinde başlayacak Türkiye Şampiyonası grup müsabakaları öncesinde iyi bir hazırlık süreci geçirdik. Kadromuz gerçekten de iyi ve yetenekli isimlerden kurulu. Balıkesir’de telaşa kapılmadan, kendi oyunumuzu sahaya yansıtabilme düşüncesinde olacağız. Ben futbolcularımızın Türkiye Şampiyonası finallerinde çok iyi yeri hak ettiğine yürekten inanıyorum. Bir gerçek var ki maçlar çıkıp oynanmadan kazanılmıyor. İnşallah Balıkesir etabını başarı ile tamamlayıp Beykoz’a döneceğiz.” şeklinde konuştu.

Beykoz 1908 Futbol Akademisi Antrenörü Çetin Nalbantoğlu ise yaptığı değerlendirmede, "Grup maçlarımızı namağlup şampiyon olarak tamamladık. İstanbul’da grubunda en az gol yiyen takımların başındayız. İnşallah bu başarımızı Türkiye Şampiyonası grup maçlarında da tekrarlama niyetindeyiz. Bu andan sonra rakibimiz, şuydu, buydu, güçlüydü, zayıftı diye takılmadan sezon içinde sergilediğimiz performansın da üstüne biraz koyup maçımıza çıkacağız. Ben Bülent Cömert Hocam ve öğrencilerinin bu işe ne kadar inandıkları çok iyi biliyorum. Dolayısı ile stres ve heyecan yaşamadan maçlara çıkıp galibiyetlere ulaşacağız" dedi.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz