Güncel

Beykoz, Türkiye'deki bütün evlere konuk oldu

Beykoz, Türkiye'deki bütün evlere konuk oldu
29.10.2017 13:40
| | |
10453

Foto galeri

Milliyet Gazetesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda Beykoz'a özel 14 sayfalık ek gazete hazırladı, Milliyet Beykoz çuvallarla Beykoz'a geldi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda Beykoz ilavesi veren Milliyet Gazetesi, Beykoz Belediyesi'ne balyalarla getirildi.

Demirören Grubu'nun sahibi olduğu Milliyet Gazetesi ile birlikte okuyucularına ücretsiz olarak verilen "Beykoz" ekinin ilk sayfasında Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in fotoğrafı yer alırken, manşette ise "Mülkiyet tamam, planlar yolda" başlığı kullanıldı.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in 2009 yılından bu yana gerçekleştirmeyi hedeflediği fakat bazı engeller nedeniyle gerçekleşmeyen projelerde "Beykoz" ekinin ilk sayfasında yer aldı. Kanal Riva projesinden Kent Ormanı ve Beykoz Meydanı düzenlemelerine kadar birçok projenin yer aldığı ön sayfada Kadir Topbaş'ın Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde kabul edilen Karlıtepe teleferik projesine de yer verildi.

Beykoz ekinin ikinci sayfasında ise ilçenin bir eğitim merkezine dönüştüğüne vurgu yapıldı. Meclis Üyesi Muharrem Kaşıtoğlu'nun Başkan Yardımcılığı döneminde başlatılan üniversite öğrencilerine yapılan burs yardımlarına ise kalın puntolarla, "Beykoz Belediyesi'nden 2 milyon 100 bin TL eğitim yardımı" başlığıyla verilirken, ilçedeki üniversite sayısının artmasına da dikkat çekildi.

Milliyet Gazetesi, okurlarına verdiği Beykoz ekinde beklenmeyecek bir hata yaparak üçüncü sayfanın sol üst köşesinde bulunan yerde tarih yanlış yazıldı. Yine ekin 3. sayfasında Gürbaşlar Ford Yetkili Satıcısı ve Kavacık'ta yeni açılan Park inn by radisson otelin reklamlarına yer verildi.

Milliyet Beykoz'un 4. sayfasında da Beykoz Belediyesi tarafından restorasyonuna başlanılan eserlerden, spor ve ulaşım alanındaki yatırımlara yer verildi. Gazetenin 5. sayfasında da FSM Tıp Merkezi'nin tam sayfa reklamına yer verildi.

Cumhuriyet Bayramı'nda okuyuculara ücretsiz verilen Milliyet Beykoz'un 6 ve 7. sayfalarında kültür alanında yapılan çalışmalara yer verilirken, Başkan Çelikbilek'in yapımına önem verdiği bilinen Alibahadır mesire alanı projesi sol alt kısımda kendine yer buldu.

Bir dönem ulusal basınında yakından ilgilendiği sıfır atık projesi de 8. sayfaya sığdırıldı. "Türkiye'ye örnek proje: Sıfır atık" başlığıyla okuyuculara sunulurken, 9. sayfada da yine Gürbaşlar Otomotiv'in ve Dilcan Mağazalarının reklamına yer verildi.

Milliyet Beykoz'un 10. sayfasında Sağlık İşleri Müdürlüğü'nün projelerine yer verildi. Öte yandan Beykoz belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in zaman zaman gerçekleştiremediği 'halk buluşmaları' haberi de "randevu yok, başkan sizi bekliyor" başlığıyla yer buldu.

Ekin 11. sayfasında 15 Temmuz Darbe Girişimi sırasında Beykozluların Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ndeki mücadelesine Dost Beykoz'un kareleriyle yer verildi, "Darbeye ilk darbe Beykozlulardan" başlığı atıldı.

Milliyet Beykoz'un 12, 13 ve 14. sayfalarında ise Peçko Fırın ve North Clinics gibi yerlerin reklamlarına yer verildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Yerel Haber, Milliyet Gazetesi, 29 Ekim, Cumhuriyet Bayramı, Ek Gazete

reklam
1 Yorum
Mutlu29.10.2017 17:30:01

Başgan yardımcısı çalışıyor o kadar olcek gari. Helal Manolya DEMİRÖREN.!!!!

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"